هدر اصلی
1389/06/11 15:18:00
سرویس فرهنگی
شعبانی:

شخصیت علی(ع) نمونه بارز مدیریتی، سیاسی و مذهبی است

**نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: زندگی حضرت علی (ع) موجب شده تا شخصیت حضرت به گونه‌ای باشد که برای تمام اعصار همچنان الگو و نمونه بارز مدیریتی، سیاسی و مذهبی باشد.

"محمدرضا شعبانی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در ارتباط با ویزگی های الهی و سیاسی حضرت علی(ع) اظهار داشت: جامعه ای که الگوی آن حضرت علی (ع) باشد هیچ گاه دچار اعوجاج، سرگشتگی و تعارضات ویژه عصر مدرنیته و صنعتی نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: حضرت علی با آن شاخصه های ویژه اش در زمینه برخورد با محرومان و مستضعفان یا زیاده خواهان و مستکبران و کفار به گونه ای رفتار می کند که شایسته نام بزرگوارش است.
عضو کمیسون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعه"نهج البلاغه" ما را بیش از پیش به شخصیت والای حضرت علی(ع) نزدیک می کند و چراغ راهنمای ماست.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در مدیریت و زمامداری کوتاه حضرت علی(ع) ما شاهد این هستیم که چه اقدامات بزرگ و اساسی در حجاز و شام رقم خورد.
 عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نسل امروز، دیروز و حتی آینده با تاسی جستن به رفتار حضرت علی(ع) می تواند به سعادت برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet