هدر اصلی
1389/06/10 13:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
قنبری:

همه جریانات سیاسی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند

**سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس گفت: همه گروهها و جریانات جدا از سلیقه و گرایشات سیاسی از آرمان مردم فلسطین دفاع می کنند و روز قدس را سمبل مقابله با تجاوز و ستم علیه مردم مظلوم فلسطین می دانند.

داریوش قنبری در گفتگو با مهر، با بیان اینکه روز قدس ماهیتی مذهبی دارد و مسلمانان در کشورهای مختلف در این روز هم صدا با ملت فلسطین خواستار آزادی از چنگال رژیم غاصب اسرائیل هستند گفت: روز قدس در سالهای اخیر بیشتر جنبه بشری یافته است و حتی غیر مسلمانان نیز در این روز در حمایت از ملت مظلوم فلسطین فریاد می زنند.

سخنگوی فراکسیون خط امام(ره) مجلس تصریح کرد: روز قدس مسئله ای است که همه آزادگان جهان به آن اهمیت می دهند و برای شرکت در راهپیمایی این روز برنامه ریزی دارند.

قنبری گفت: در کشور ما نیز همه گروهها و جریانات جدا از سلیقه و گرایشات سیاسی از آرمان مردم فلسطین دفاع می کنند و روز قدس را سمبل مقابله با تجاوز و ستم علیه مردم مظلوم فلسطین می دانند.

نماینده ایلام در خصوص طرح سازش فلسطین و اسرائیل که از سوی آمریکا طراحی شده است نیز گفت: صلح عادلانه در فلسطین زمانی برقرار می شود که خواست مردم فلسطین به شکل واقعی مورد توجه واقع شود اما متاسفانه در همه طرحهای صلحی که تا امروز پیشنهاد شده هیچگاه حقوق فلسطینیها مورد توجه قرار نگرفته و این خود به شکست این طرحها انجامیده است.

قنبری تاکید کرد: از آنجا که طرح اخیر آمریکا در خصوص صلح از جنس همان طرحهای گذشته است قطعا به نتیجه نخواهد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet