هدر موبایل
1387/02/21 23:14:00
سرویس صحن

جوابیه روابط عمومی مجلس شورای اسلامی به روزنامه اعتماد

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی پیرو مطلب مندرج در روزنامه "اعتماد" با عنوان "مذاکره لاریجانی با احمدی نژاد درباره ریاست مجلس " جوابیه ای به این روزنامه ارسال نمود.

به گزارش خانه ملت، متن این جوابیه بدین شرح است:

جناب آقای بهزادی

سردبیر محترم روزنامه اعتماد  

باسلام

احتراما نظر به این که در گزارش مندرج در صفحه اول شماره  1671  مورخ 19/2/87 آن روزنامه با عنوان " مذاکره  لاریجانی با احمدی نژاد درباره ریاست مجلس " مطالب کذبی به رییس مجلس شورای اسلامی نسبت داده شده است ، موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی و اصلاح مطالب نادرست اعلام می گردد:

1- در این گزارش ادعا شده است که روز دوشنبه آقای دکتر حداد عادل با دکتر لاریجانی و جمع دیگری از منتخبان مجلس هشتم با هدف بررسی فوری ریاست مجلس هشتم جلسه ای  تشکیل داده اند . همچنین در بخش دیگری از این گزارش ادعا شده است که در این جلسه آقای دکتر حداد عادل ضمن انتقاد از سیاست های دولت آقای احمدی نژاد ، نسبت به ادعای آن روزنامه  مبنی بر توافق دکتر احمدی نژاد و دکتر لاریجانی واکنش نشان داده است.

این در حالی است که مطالب فوق سراسر کذب محض بوده و جلسه مورد اشاره نه تنها با دستور بررسی فوری ریاست مجلس تشکیل نشده بود ، بلکه هیچ بحثی هم در این باره از سوی هیچ یک از حاضران عنوان نشد . همچنین در این جلسه هیچ انتقادی از سیاست های دولت صورت نگرفته ، پرسشی هم از آقای لاریجانی در خصوص ملاقات مورد ادعای آن روزنامه به عمل نیامد. 

2 - در پی بروز برخی نگرانی ها از میزان و چگونگی حضور اصولگرایان در جلسه روز پنجشنبه گذشته ( اعم از نامزدهای جبهه متحد و دیگر اصولگرایان ) جناب آقای دکتر حداد عادل با دعوت از جمعی از تصمیم گیران جبهه اصولگرایان که همگی از منتخبان مجلس هشتم هستند، جلساتی را با هدف حضور یکپارچه همه اصولگرایان و واگذاری تصمیمات مربوط به اصولگرایان در مجلس هشتم به افراد منتخب تشکیل دادند که منجر به حضور همه طیف های اصولگرا در جلسه روز پنجشنبه گردید .

 3- همچنان که در بند اول مورد تاکید قرار گرفت اصولا در این جلسات قرار نبود هیچ بحثی در باره ریاست مجلس مطرح شود ، آنچنانکه به هیچ وجه هیچکدام  از حاضران مطلبی در باره ریاست مجلس هشتم و اخبار و شایعات مربوطه مطرح نکردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet