هدر موبایل
1389/06/10 13:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

اسرائیل راهی ندارد جز این‌که حق مردم فلسطین را به آن‌ها بدهد

**یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در آستانه فرا رسیدن روز قدس گفت: در این روز به همه جهان ثابت می‌کنیم که اسرائیل تنها یک راه دارد و آن هم این‌که سرزمین‌های اشغالی را ترک کند و حقوق مردم فلسطین را به آن‌ها بدهد.

صمد فدایی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که ملت هوشمند ایران همواره در صحنه بوده و از مواضع ارزشمند خود کوتاه نمی‌آیند، گفت: در روز قدس به همه دنیا اعلام می‌کنیم که تهدیدات و فشارهای آمریکا، اسرائیل و کشورهای غربی تاثیری بر ما ندارد و ما محکم‌تر از پیش در برابر آن‌ها ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به فرموده امام (ره) که « قدس پاره تن اسلام است»، اظهار کرد: ملت ایران فلسطینی‌ها را برادران و خواهران دینی خود و سیاست‌های مربوط به فلسطین را جزیی از سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی می‌دانند و لذا هرگز آن‌ها را فراموش نمی‌کنند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس با تاکید بر این‌که راهپیمایی روز قدس به کشورهای سلطه‌گر خواهد فهماند که فلسطین حامی توانمندی نظیر ملت و حکومت ایران اسلامی دارد، تصریح کرد: حضور این حامی و پشتوانه بزرگ باعث می‌شود که آمریکا و اسرائیل از مواضع سلطه‌گرانه خود کوتاه بیایند و به فکر دادن حق فلسطینی‌ها به آنها باشند.

فدایی در پایان تصریح کرد: مردم ایران امسال نیز ثابت خواهند کرد که فلسطین جزیی از ماست و ما هرگز این ملت و ظلم‌هایی که بر آن‌ها رفته را فراموش نمی‌کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet