هدر اصلی
1389/06/12 15:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
باهنر:

مردم فلسطین باید مراقب باشند و فرصت‌ها را از دست ندهند

**محمدرضا باهنر با تاکید بر این‌که ملت بزرگ ایران پشت سر فلسطینی‌ها به مبارزه می‌پردازد، گفت: انقلاب فلسطین هم طراز انقلاب اسلامی ایران است و به همین دلیل می‌توان گفت ایران اسلامی طلایه دار حمایت از مردم فلسطین به شمار می‌آید.

این نماینده مردم تهران در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که مساله فلسطین مهمترین مساله دنیای اسلام به شمار می‌آید، گفت: اکنون ملت ها بیدار شده‌اند و مظلومیت مردم فلسطین را فریاد می‌زنند.

وی هم چنین با بیان این‌که کار اصلی برای حل مساله فلسطین به دوش مردم فلسطین است ، گفت: مردم فلسطین باید مراقب باشند و فرصت‌ها را از دست ندهند.

باهنر با بیان این‌که طرح سازش با پشتوانه آمریکایی‌ها و برای حمایت از اسراییل تهیه شده است، گفت: آمریکایی‌ها هر روز با یک ترفند و برنامه‌ جدیدی برای منحرف کردن مردم فلسطین و حمایت از رژیم صهیونیستی به میدان می‌آیند و در این راه با وعده وعیدها هر از چند گاهی زمینه و مسیری را آغاز کرده تا زمان را به نفع صهیونیست‌ها معطل نگه دارند، البته خوشبختانه در بسیاری از موارد با شکست مواجه شده‌اند.

وی افزود: در همین زمان‌گرفتن‌ها مردم فلسطین و کسانی که مدعی رهبری مردم فلسطین هستند بایستی مراقب باشند، تا زمان را برای آزادسازی مردم فلسطین از دست ندهند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: مردم فلسطین نباید با هیچ بهانه‌ای آمادگیشان را از دست داده و از مسیر اصلی منحرف شوند، از این رو باید گفت که گفت‌وگوهای طرح سازش همچون گفت‌وگوها و ترفندهایی است که از قبل شکست خورده پیش بینی می‌شود.

باهنر با تاکید بر این که ایران اسلامی همواره در حمایت از مردم فلسطین در دنیا طلایه دار به شمار می‌آید، گفت: از زمان آغاز نهضت امام راحل یعنی از سال 42 ایران اسلامی آزادی مردم فلسطین را فریاد زده است به همین دلیل می توان گفت انقلاب اسلامی ایران است و ایران اسلامی طلایه دار حمایت از مردم فلسطین به شمار می آید.

وی بانی و باعث روز قدس نماد وحدت و انسجام مردم مسلمان را امام راحل عنوان و خاطرنشان کرد: روز قدس با هدف حمایت از مظلومیت فلسطین و منافع آنها از سوی امام خمینی(ره) نامگذاری شده است، بنابراین وظیفه ایران وظیفه‌ای فرامنطقه ای و فراهمکاری در این روز به شمار می‌آید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet