هدر اصلی
1389/06/13 12:02:00
سرویس فرهنگی
اسفندیار اختیاری:

زیر ساخت های حذف کنکور آماده نیست

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید هر چه سریعتر زیر ساخت های حذف کنکور را جهت اجرایی شدن این قانون آماده کرد.

"اسفندیار اختیاری کسنویه یزد" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص حذف کنکور از سیستم آموزشی کشور گفت:حذف کنکور یک قانون است و باید هر چه سریعتر نسبت به اجرای آن اقدام کرد.

نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به این سوال که آیا زیر ساخت های لازم برای خذف کنکور آماده است گفت: همه زیر ساخت های لازم آماده نیست،اما تاکنون فرصت هایی زیادی برای آماده ساختن زیرساخت ها وجود داشته است.

وی افزود: اکنون که زیر ساخت لازم برای اجرای این قانون وجود ندارد مسئولان باید با حساسیت بیشتری این موضوع را پیگیری کنند.

اختیاری در خصوص تاریخ حذف کنکور گفت: تاکنون تاریخ های متفاوتی را برای اجرای این قانون اعلام کرده اند اما هنوز زمان قطعی آن مشخص نیست و قرار است این موضوع فردا در کمیسیون آموزش مطرح و به بحث و گفتگو گذاشته شود. 

عضو کمیسیون آموزش در ادامه با اشاره به صحبت های اخیر وزیر علوم مبنی بر اسلامی کردن دانشگاه ها  و بازنشستگی اساتید خاطر نشان کرد: دلایلی که برای بازنشسته کردن اساتید مطرح می شود توجیه کنند نیست، در حقیقت هرچه سابقه تدریس اساتید بیشتر باشد در محیط دانشگاه کارآمدترند و اثر گذاری بیشتری خواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet