شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/13 12:25:00
سرویس سیاسی
کمیسیون امنیت ملی بررسی می‌کند؛

سوال نماینده پاکدشت از وزیر دفاع درخصوص صنایع نظامی پارچین

**وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای ‌مسلح،این هفته برای پاسخ به سوال نماینده پاکدشت در خصوص صنایع نظامی پارچین در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت" فرهاد بشیری" نماینده مردم پاکدشت در گفتگو با خبرنگار خانه ملت درخصوص محورهای سوال خود از "احمد وحیدی" وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: بیش از 50 سال است که وزارت دفاع، صنایع نظامی پارچین را درحریم روستای چنگی پاکدشت برپا کرده است و این مساله موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم این روستا شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تاکید بر اینکه این وزارتخانه باید رضایت مردم را برای این مساله جلب می کرد، افزود: نه تنها این کار صورت نگرفته است بلکه به وعده‌هایی که برای حفظ ایمنی این مردم داده شده بود نیزعمل نشده است .

بشیری گفت: خود وزارت دفاع تاکید دارد که منطقه نظامی است و باید برای حفظ امنیت از سکنه خالی شود ولی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم پاکدشت با بیان اینکه این سوال قرار بود در صحن علنی مطرح شود، تصریح کرد: در مذاکراتی که با هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی صورت گرفت عنوان کردند این مساله را با رایزنی حل خواهند کرد، از این رو وزیر دفاع در کمیسیون حضور خواهد یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet