هدر اصلی
1389/06/13 13:41:00
سرویس فرهنگی

توضیحات روابط عمومی مجلس شورای اسلامی درخصوص خبر روزه خواری علنی

**به گزارش اداره اخبار مجلس شورای اسلامی در پی انتشار خبری نادرست با عنوان روزه خواری علنی در مجلس شورای اسلامی در برخی از سایتها و خبرگزاریها روابط عمومی مجلس توضیحاتی را منتشر کرد.

در این توضیحات ضمن انتقاد از نسبت دادن اتفاق رخ داده در بیرون ساختمان مجلس شورای اسلامی و ارتباط دادن به افراد داخل مجلس شورای اسلامی اظهار گردیده، بوفه مقابل درب شمال شرقی مجلس شورای اسلامی در خارج از مجلس و مجاور محل تردد و مراجعه عمومی مردم به دفتر کار نمایندگان می باشد که مانند سایر فروشگاه مبادرت به فروش مواد مورد نیاز می کند و هیچگونه غذایی چه به صورت سرد و یا گرم در آنجا فروخته نمی شود.

همچنین به اطلاع می رساند مراجعه کنندگان به این محل موکلین نمایندگان محترم بوده که از شهرهای دور و یا نزدیکی کشور می باشند و براساس حکم شرعی مجاز به روزه گرفتن نبوده و اگرچه که آنان به این دلیل هم نباید مبادرت به روزه خواری کنند و وظیفه ارشاد و تذکر و پرهیز از روزه خواری در انظار عمومی وظیفه هر فردی می باشد، اما بروز این امر نیز نمی تواند ایرادی را متوجه مجلس شورای اسلامی کند.

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه خود با بیان ضرورت دقت و توجه در انتشار اخبار مرتبط با مجلس شورای اسلامی بر اهمیت حفظ شأن و کیان این نهاد مقدس قانونگذاری کشور تاکید کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet