ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/13 14:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی:

آمریکا به دنبال بهره بردای انتخاباتی از مذاکرات سازش است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، هدف از مذاکرات جدید سازش را بهره برداری تبلیغاتی در انتخابات پیشروی کنگره آمریکا و بهانه جویی آمریکا برای دخالت در کشورهای خاورمیانه دانست.

عوض حیدرپور در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر اینکه مذاکرات سازش بیهوده است و رژیم اسراییل نابود و جنبش مقاومت فلسطین پیروز می شود گفت: شروع مذاکرات جدید صلح از شرایط داخلی آمریکا ناشی می شود. دولت آمریکا قصد دارد با نزدیک شدن به زمان انتخابات کنگره آمریکا، از مذاکرات صلح به عنوان وسیله ای برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کند.

نماینده شهرضا در مجلس افزود: هدف دیگر آمریکا این است که با بهانه جویی از طریق این مذاکرات به مداخله در امور داخلی کشورهای خاورمیانه بپردازد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با یادآوری سخن 'فتحی شقاقی'(بنیانگذار جهاد اسلامی فلسطین) با این مضمون که روحی که انقلاب اسلامی در جهان اسلام دمید به گونه ای است که باعث پیروزی مقاومت و نابودی اسراییل خواهد شد اضافه کرد: تجربه سال های گذشته نشان داده است که مذاکرات صلح فایده ای ندارد و مقاومت مردم فلسطین در نهایت به سرانجام خواهد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet