هدر موبایل
1389/06/13 16:50:00
سرویس بین الملل
احمدی‌بیغش در گفت وگو با خانه ملت:

نمایندگان برای رفتن به غزه جدی‌تر شدند

**مسئول اعزام نمایندگان به غزه گفت: حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی امروز، نمایندگان مجلس را برای رفتن به غزه جدی‌تر و مصرتر کرده است.

"محمود احمدی بیغش" نماینده شازند در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه راهپیمایی امروز ایران در حمایت از ملت فلسطین و قدس تکلیف مضاعفی بر دوش نمایندگان مجلس گذاشته است، گفت: اگرچه برای اعزام چهار نماینده مجلس به غزه برای اعلام همدردی با آنها، ماه هاست در تلاش هستیم و پیگیری های زیادی انجام دادیم؛ اما با دیدن صفوف فشرده مردم در روز قدس، شور و اشتیاق ما افزون تر شده و از هفته آینده با جدیت بیشتری این مساله را پیگیری خواهیم کرد.
وی گفت: رفتن به غزه و رساندن پیام ملت و مسئولین ایران به مردم غیور، شجاع و مبارز غزه تنها کار کوچکی در مقابل دریای جوشان عظیم امروز خواهد بود و ما باید هرچه سریع تر به غزه برویم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خطاب به دولتمردان مصر گفت: انتظار مسلمانان جهان بازگشایی گذرگاه ها به غزه بخصوص گذرگاه رفح است و ما نمایندگان مجلس ایران از دولت مصر می خواهیم که بیش از این مرعوب لابی صهیونیست و جنایتکاران اسرائیل غاصب نشوند و با صدور ویزا زمینه سفر هرچه سریع تر فراهم شود.
احمدی بیغش گفت: امروز در راهپیمایی تعداد زیادی از مردم خواستار اعزام هرچه سریع تر نمایندگان مجلس به غزه شدند و تاکید می کردند که این سفر هرچه سریع تر باید انجام شود؛ بنابراین ما وظیفه خود می دانیم که با پیگیریهای بیشتر در انجام سفر و صدور ویزا از سوی دولت مصر اصرار کنیم.
علاوه بر احمدی بیغش، پرویز سروری نماینده تهران، شبیب جویجری نماینده اهواز، عوض حیدر پور نماینده شهرضا چهار نماینده ای هستند که از طرف مجلس شورای اسلامی به غزه سفر خواهند کرد تا پیام همدردی ملت ایران را به مردم غزه برسانند.
سفر نمایندگان باید از خاک مصر انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet