خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/02/22 13:13:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

ثروتی: رشد اسلامگرایی موجب نگرانی مدعیان آزادی و دموکراسی شده است

نماینده مردم بجنورد اظهار داشت: رشد اسلامگرایی و توحید و یکتاپرستی موجب ترس و نگرانی و فعالیتهای کور مدعیان آزادی و دموکراسی شده است.

به گزارش خانه ملت، متن نطق "موسی‌الرضا ثروتی" که با استفاده از 3 دقیقه وقت نطق عباسعلی رستمی‌ثانی نماینده مردم قوچان و فاروج سخنرانی کرد، به این شرح است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

با درود و سلام به ارواح مطهر و تابناک شهداء گرانقدر اسلام بویژه روح ملکوتی امام راحل و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری.

با گرامیداشت یاد و خاطره استاد و علامه شهید مرتضی مطهری و تبریک و تهنیت هفته معلم بر همه عزیزان فرهنگی در عرصه علم و دانش و تقدیر و تشکر از تلاشهای فرهنگیان و خادمین فرهنگ و علم؛ همچنین از کوششهای کارگران عزیز و خدمتگزاران تولید و سازندگی سپاسگزاری می‌نمایم و میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار را تبریک عرض می‌کنم.

از حضور حماسی ملت ایران و همشهریان متعهد و متدین حوزه انتخابیه به پاس حضور آگاهانه در انتخابات و اعتماد مجدد به اینجانب و افزایش 20 درصدی میزان آراء نسبت به دوره هفتم تشکر و تقدیر می‌کنم. امیدوارم خدمتگزار خوبی برای هموطنان عزیز میهن اسلامی بویژه حوزه انتخابیه باشم. نظر همکاران عزیز و ملت بزرگوار را با عنایت به کمبود وقت به نکاتی چند معطوف می‌دارم:

1 ـ توطئه دشمنان بشریت و اخلاق و آزادی با تولید فیلم و کاریکاتور و نوشته‌های موهن علیه اسلام و پیامبر عظیم‌الشأن و کتاب آسمانی قرآن محکوم به شکست است و رشد اسلامگرایی و توحید و یکتاپرستی موجب ترس و نگرانی و فعالیتهای کور مدعیان آزادی و دموکراسی شده است.

2 ـ در سال نوآوری و شکوفایی (در جهت) بهره‌وری بیشتر از توان و استعدادها و تجربیات منابع کثیر نیروی انسانی برای شکوفایی و ارتقاء بهره‌وری و حل مشکلات اقتصادی و تورم و گرانی و اشتغال کوشا باشیم.

3 ـ استفاده از تمامی استعدادها و تجربیات.

4 ـ توزیع اعتبارات و توسعه در مناطق مختلف کشور به عدالت صورت نمی‌گیرد و ضروری است دولت محترم باتوجه به شاخصهای توسعه نسبت به توزیع و تقسیم اعتبارات اقدام نماید.

5 ـ‌ با تصمیمات اخیر بانک مرکزی، سرمایه‌گذاری به حالت رکود درآمده و عدم پذیرش طرحهای تولیدی توسط بانکها موجب عدم توزیع عادلانه تسهیلات و اشتغالزایی می‌گردد و ضروریست منابع بانکی بین مناطق توزیع و به طرحهای دارای توجیه‌ فنی و اقتصادی تسهیلات مورد نیاز پرداخت شود.

6 ـ اتحاد و اتفاق کلمه و حسن ظن همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و باید بطور عملی از آن بهره جست.

7 ـ وزارت محترم راه و ترابری نسبت به تصویب پروژه راه‌آهن مشهد‌ ـ بجنورد ـ گرگان و تصویب کمیسیون ماده 32 و همچنین معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی اقدام نماید تا عملاً مصوبه هیأت محترم دولت اجرایی شود.

8 ـ اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 87 و عدم موافقت با استثناءشدن برخی از وزارتخانه‌ها همواره مورد تأکید است و انتظار است که دولت محترم با رعایت قانون این قانون مهم که بعنوان انقلاب اداری نامگذاری شده را اجرایی نماید.

با ابطال مصوبه دولت در سال 86، افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان توسط هیأت محترم عمومی دیوان عدالت اداری، ضمن تشکر از قوه محترم قضاییه، لزوم پرداخت مطالبات کارکنان و بازنشستگان مورد انتظار است. لزوم پوشش حمایتی 6 میلیون نفر پشت نوبت سازمانها و نکته آخر اینکه لزوم هدفمندسازی یارانه‌ها بویژه یارانه‌های 90 هزار میلیارد تومانی و توزیع عادلانه آن و تشکر از وزارت رفاه و تأمین اجتماعی برای اجرای مرکز اطلاعات جامع ایرانیان و امیدواریم که ان‌شاء‌الله این اطلاعات گسترش بشود و بهره‌برداری بیشتری صورت بگیرد. من مجدداً از همه عزیزان، همکاران و شهروندان و ملت ایران تقدیر و تشکر می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet