هدر موبایل
1389/06/14 11:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
زارعی:

تصویب طرح نظارت بر نمایندگان موجب کارآمدی بیشتر مجلس خواهد شد

**یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به طرح نظارت بر نمایندگان گفت که تصویب این طرح، موجب افزایش کارآمدی مجلس خواهد شد.

علی‌اصغر زارعی نماینده تهران و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی که در خصوص "طرح نظارت مجلس بر نمایندگان " با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: طرحی که اکنون در کمیسیون اصل 90 برای نظارت بر عملکرد مجلس مطرح است، نسبت به طرح اولیه مطلوب‌تر است.

وی با بیان اینکه طرح کمیسیون اصل نود برای نظارت بر نمایندگان از محاسن بیشتری نسبت به سایر طرح‌های مطرح در گذشته برخوردار است، ابراز امیدواری کرد که با تصویب این طرح در خانه ملت، نمایندگان به اعتماد عمومی پاسخ مثبت داده و زمینه نظارت بر عملکرد مجلس فراهم شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: نمایندگان از سوی ملت گزینش شده‌اند اما این دلیلی بر عدم احتمال بروز خطا و اشتباه از سوی آنها نمی‌شود و لذا تصویب طرح نظارت مجلس بر عملکرد آنها، افزایش کارآیی و کارآمدی مجلس را به همراه خواهد داشت.

زارعی در پایان تاکید کرد: نظارت مجلس بر نمایندگان از هر اتفاقی که بتواند به شأن و جایگاه یک نماینده لطمه بزند، جلوگیری خواهد کرد و در عین حال پویایی منتخبان ملت را به دنبال خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet