هدر اصلی
1389/06/14 11:36:00
سرویس صحن
بروجردی:

برگزاری مذاکرات سازش برای ترمیم چهره اوباما بود

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: آمریکا با برگزاری مذاکرات سازش در واشنگتن به دنبال ترمیم چهره اوباما بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علاءالدین بروجردی در حاشیه جلسه علنی امروز ـ یکشنبه ـ مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نشست روز پنجشنبه سازش در واشنگتن گفت: این نشست با توجه به در پیش بودن انتخابات در آمریکا برگزار شد.

نماینده بروجرد با اظهار اینکه دموکرات ها با برگزاری نشست واشنگتن سعی در ترمیم چهره اوباما به دلیل کاهش محبوبیت وی از زمان روی کار آمدن وی داشتند، تصریح کرد: میزان محبوبیت اوباما پس از روی کار آمدن به دلیل عدم تعهد به قول های خود طبق نظرسنجی های انجام شده بسیار کاهش یافته است.

بروجردی با تاکید بر اینکه دمکرات ها در آستانه انتخابات سعی در ترمیم چهره اوباما دارند، خاطرنشان کرد: گام اول در این خصوص با صدور قطعنامه علیه ایران صورت گرفت.

وی برگزاری مذاکرات سازش در واشنگتن را گام دوم دموکرات ها برای بازسازی چهره اوباما در میان مردم آمریکا عنوان کرد و افزود: برگزاری مذاکرات سازش هیچ گونه تاثیری در حل مشکلات خاورمیانه نخواهد داشت و یک حلقه بر مذاکرات شکست خورده سازش خواهد افزود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet