شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/02/23 09:49:00
سرویس کمیسیون ها

نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با رییس صدا و سیما

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس روز یکشنبه در نشست مشترکی با رییس صدا و سیما خواستار تمرکز رسانه ملی بر تلاش برای اصلاح الگوهای فرهنگی نامناسب و رفع مظلومیت از بخش فرهنگ کشور شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم در آخرین نشست خود با رئیس و معاونان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواستار توجه و تمرکز رسانه ملی به افزایش تلاش و برنامه ریزی منسجم برای اشاعه فرهنگ و اخلاق متعالی اسلامی، ارتقای برنامه های آموزشی و انطباق آن با نیازهای روز، تقویت تعامل با دیگر نهادهای فرهنگی و تصمیم ساز کشور، تلاش برای اصلاح الگوهای فرهنگی نامناسب و رفع مظلومیت از بخش فرهنگ کشور شدند.

"عباسعلی اختری" رئیس کمیسیون فرهنگی در این نشست به جایگاه رسانه ملی در فرهنگ سازی و خنثی کردن هجمه های رسانه ای علیه کشور اشاره کرد و گفت: صدا و سیما بهترین وسیله برای تبلیغ فرهنگ اسلامی و دفاع از نظام است و باید با تقویت و حمایت از این رسانه زمینه تحقق کامل اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی در داخل و خارج کشور فراهم شود.

"عزت الله ضرغامی" رئیس سازمان صدا و سیما نیز در این نشست گفت: عملکرد مجلس در حوزه فرهنگ در قیاس با دوره های قبل بسیار موفق بود. نوع نگاه و تعامل مجلس به رسانه ملی نیز در این دوره چهار ساله نگاهی دلسوزانه و برخاسته از تعهد بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد که با اتکا به تجربه موفق تعامل با مجلس هفتم، زمینه ارتباط با تعامل منطقی و سازنده رسانه ملی و مجلس هشتم فراهم شود.

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پس از این دیدار از بخش های مختلف سازمان صدا و سیما بازدید کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet