هدر اصلی
1389/06/14 14:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کرمی راد:

استیضاح وزیر کشاورزی بار دیگر به تعویق افتاد

**یکی از طراحان استیضاح وزیر کشاورزی با اعلام این خبر که استیضاح کنندگان با خیلیان عصر روز دوشنبه جلسه خواهند داشت، از به تعویق افتادن چندباره اعلام استیضاح وزیر به دلیل درپیش بودن تعطیلات دو هفته ای مجلس خبرداد وگفت : آقای خلیلیان " لوک خوش شانس" است .

محمد کرمی راد در گفتگو با مهر، با اعلام این خبر اظهار داشت: به دلیل لغو جلسه استیضاح کنندگان با وزیر کشاورزی در دوشنبه گذشته، این جلسه عصر فردا تشکیل خواهد شد.

وی گفت: متاسفانه روز سه شنبه نیز امکان اعلام وصول این طرح نیست زیرا پس از اعلام وصول طرح استیضاح، ظرف 10 روز وزیر باید در مجلس حاضر شده و به سئوالاتی که از وی شده پاسخ دهد اما مجلس در آستانه دو هفته تعطیلات قرار دارد بنابراین نمی توان ظرف این هفته طرح استیضاح وزیر کشاورزی را اعلام وصول کرد.

کرمی راد افزود: من معتقدم آقای خلیلیان " لوک خوش شانس" است زیرا هم تعطیلات سه هفته ای مجلس و هم تعطیلات دو هفته ای که پیش رو است موجب به تعویق افتدن این طرح شده است.

نماینده کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: در مدت باقیمانده تا زمان استیضاح خلیلیان بتواند در خصوص اصلاح امور در بخش کشاورزی اقدامات شایسته ای داشته باشد.

 

وی گفت: اما باور ما این است که آقای خلیلیان نمی تواند نسبت به خیلی محورهای طرح استیضاح پاسخ قانع کننده و اساسی داشتهباشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: همه همکاران ما که طرح مذکور را امضا کرده اند بر اعلام وصول طرح با وجود برگزاری جلسه با وزیر اصرار دارند مگر آقای خلیلیان معجزه ای انجام دهد که استیضاح نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet