هدر موبایل
1389/06/15 13:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اهواز:

مذاکرات سازش واشنگتن برای آمریکا مصرف انتخاباتی دارد

**عضو دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مذاکرات سازش در واشنگتن، برای آمریکا مصرف داخلی و انتخاباتی دارد، گفت: ملت فلسطین می‌دانند که در این مذاکرات چیزی عاید آنان نخواهد کرد.

ناصر سودانی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به مذاکرات سازش میان محمودعباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن اظهار داشت: هرگاه ایالات متحده و اردوگاه استکباری غرب نتواند از طریق زور و حملات نظامی موجودیت رژیم صهیونیستی را نگه دارد، به فشارهای سیاسی و مذاکرات سازشکارانه روی می آورد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه‌ آمریکا و رژیم صهیونیستی قصد دارند با استفاده از عناصر سازشکار و برخی مرعوبان این رژیم در سرزمین‌های اشغالی منویات خود را در منطقه پیگیری کنند، تاکید کرد: این مذاکرات به معنی رسمیت دادن به رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی با تاکید بر اینکه مبارزان فلسطینی و نیروهای مقاومت در منطقه و همچنین منتخبان واقعی ملت فلسطین هرگز این رژیم جعلی را قبول ندارند و زیر بار سازش نمی روند، گفت: ملت فلسطین به خوبی دریافته که هر گاه مذاکراتی با اسرائیلی‌ها صورت گرفته، آنان زیان کرده اند.

سودانی خاطر نشان کرد: این مذاکرات در حقیقت دادن فرصت به رژیم صهیونیستی است و هیچ نتیجه مثبتی را عاید مردم مظلوم فلسطین نکرده و نخواهد کرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس با برشمردن دلایل آمریکا برای آغاز مذاکرات سازش در واشنگتن اظهار داشت: نظرسنجی‌ها حاکی از کاهش روز افزون محبوبیت و مقبولیت اوباما در ایالات متحده است و به همین خاطر اوباما و حزب دمکرات برای پیروزی در انتخابات آتی کنگره آمریکا این مذاکرات سازش را آغاز کردند.

سودانی برگزاری نشست سازش در واشنگتن را اقدامی عجولانه خواند و گفت: این مذاکرات برای آمریکا مصرف داخلی دارد و همانند مذاکرات پیشین شکست آن حتمی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet