هدر موبایل
1387/02/24 11:31:00
سرویس صحن

تذکرات نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"غلامعلی حداد عادل" تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی روز سه شنبه را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، متن کامل تذکرات به شرح زیر است:

تذکر مارامانی نماینده گنبدکاووس، ایری نماینده کردکوی و بندر ترکمن، حسینی حیدرآبادی نماینده گرگان و آق قلا و منصوری رضی نماینده رامیان و آزادشهر به رئیس جمهور در خصوص دستور پرداخت خسارات وارده به کشاورزان استان گلستان درپی خشکسالی سال جاری.

تذکرات موسوی آقای رامهرمز و رامشیر به رئیس جمهور در خصوص دستور پرداخت خسارت خشکسالی کشاورزان استان خوزستان بخصوص رامهرمز، رامشیر و هفتکل  و به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تکمیل کادر پزشکی بخصوص پزشک جراح بیمارستان شهرستان رامشیر.

تذکر کاویانی آقای نهاوند به وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسکن و شهرسازی در خصوص بررسی علت عدم شروع کار اجرایی بیمارستان 50 تختخوابی شهید حیدری و گسترش تعداد 120 تختخوابی در بیمارستان آیت اله علیمرادیان با توجه به تامین اعتبار و ردیف بودجه ای مصوب.

تذکر فهیمی گیگلو نماینده پارس آباد و بیله سوار به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث بیمارستان 120 تختخوابی پارس آباد.

تذکر حق شناس نماینده بندرانزلی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان استان گیلان بخصوص فرهنگیان بندر انزلی.

تذکرات کریمیان نماینده سردشت و پیرانشهر و حبیب زاده بوکانی نماینده بوکان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رسیدگی به علت عدم پرداخت مطالبات معوقه فرهنگیان و حق التدریسیها و بازنشستگان و به وزیر راه و ترابری در خصوص بی توجهی وزارت راه و ترابری در تکمیل جاده بین شهری بوکان به سردشت.

تذکر مرحبا نماینده  آستارا به وزیر راه و ترابری در خصوص اجرای بندر چند منظوره آستارا بر اساس مطالبات اولیه و ادامه موج شکن های نیمه تمام در وسعت 120 هکتار از سوی سازمان بنادر و کشتیرانی.

تذکر علیخانی نماینده قزوین، آبیک و البرز به وزیر راه و ترابری در خصوص رفع مشکل پل جاده مقابل روستای مصطفی لو بخش طارم سفلی استان قزوین و لزوم آسفالت جاده شهر سیردان به روستای عمقین  بخش  طارم سفلی شهرستان قزوین.

تذکرات شایق نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر راه و ترابری در خصوص افزایش اعتبار طرح کنار گذر غرب تبریز و سرعت بخشیدن به اجرای آن و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات معلمان آذربایجان شرقی بخصوص معلمان روستایی.

تذکر علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی عاجل به حادثه روستای خرم پشته بخش بشاریات شهرستان آبیک و حل مشکل مردم.

تذکر طلائی نیک نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی در خصوص بکارگیری ظرفیت ها و بودجه های مصوب و اتخاذ تدابیر لازم برای جبران خشکسالی در شهرستانهای کبودرآهنک و بهار.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر کشور در خصوص تسریع در انتصاب فرماندار شهرستان میبد با توجه به معرفی استاندار و انجام مقدمات آن.

تذکر اختری نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر به وزرای بازرگانی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص جلوگیری از ورود کالاهای مخرب فرهنگی و منحرف کننده به داخل کشور.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet