هدر موبایل
1387/02/24 12:22:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

انصاری خواستار تایید انتخابات آبادان توسط شورای نگهبان شد

نماینده مردم آبادان از شورای نگهبان خواست تا هرچه زودتر انتخابات این حوزه را تایید نماید.

به گزارش خانه ملت، متن نطق "محمدسعید انصاری" که با استفاده از 3 دقیقه از وقت نطق  "مصطفی مطورزاده" نماینده مردم خرمشهر سخنرانی کرد، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

با سلام و درود به روان پاک امام راحل و شهداء انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و سلام به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران و همشهریان خوب و مهربان آبادان، اروندکنار و بهمنشیر.

ضمن تقدیر و تشکر از همکار ارجمندم جناب آقای مطورزاده نماینده محترم خرمشهر که 3 دقیقه از وقت خود را دراختیار اینجانب قرار دادند.

ضمن قدردانی از عزیزان و بزرگانی که سوم خرداد را بوجود آوردند و این یوم‌الله را همیشه باید زنده نگه داشت. ضمن تقدیر از مردم خوب شهرستان که با حضور سبز خودشان در اولین و دومین مرحله انتخابات بصورت گسترده حضور یافتند و صحنه هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  را گرم نگه داشتند و از اینکه در شهرستانی مرزی که همیشه حضور مردم را لازم دارد و این حضور همیشگی باعث یأس دشمنان داخلی و خارجی را داشته باید قدردانی خاصی کرد.

انتخابات با همه موضوعاتی که همیشه دارد مورد تأیید اینجانب و تمام دوستان و همراهانم می‌باشد. انتظار دارم که شورای محترم نگهبان هر چه زودتر انتخابات را تأیید تا نمایندگان مردم آبادان در هشتمین مجلس شورای اسلامی حضور یابند و نگذارند در مجلس هشتم آبادان نماینده‌ای نداشته باشند.

در پایان از همه مردمی که به من در 3 دوره مجلس شورای اسلامی رأی دادند و در 3دوره دیگر که رأی نیاوردم و از همه کسانیکه به من رأی نداده و دادند تشکر و قدردانی می‌کنم و اگر در این مدت کسی از دست من ناراحت بود حلالم نماید و آرزوی توفیق برای همکارانم در دوره هشتم را دارم و توصیه می‌کنم که ان‌شاءالله به مردم خوب آبادان خدمت کنند و کارهای نیمه‌تمام را به اتمام و کارهای جدیدتری را شروع نمایند. با احترام به همه مردم خوب، همه شما را به خدا می‌سپارم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet