هدر موبایل
1387/02/24 12:48:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

نماینده تاکستان: حرکت کلی مملکت بسمت اصولگرایی است

نماینده مردم تاکستان با بیان اینکه دولت اصولگرا و مجلس اصولگرا تشکیل شده‌اند، تصریح کرد: امروز هم حرکت کلی مملکت بسمت اصولگرایی و ارزشهاست.

به گزارش خانه ملت، متن نطق "رجب رحمانی" سومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز  سه شنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین

با سلام و تحیت و با آرزوی موفقیت روزافزون ملت بزرگوار و شهیدپرور ایران و تمامی مردم شریف تاکستان و استان قزوین در تمامی شئون زندگی تحت رهبریهای داهیانه و مدبرانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی).

لازم می‌دانم از حضور فعال و پر شور ملت بزرگوار ایران و همشهریان عزیز و تلاشهای خانواده معظم شهداء، اعضای ستادهای انتخاباتی و ایثارگران در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و تمامی دست‌اندرکاران بویژه شورای محترم نگهبان و دبیر محترم شورا حضرت آیت‌الله جنتی و وزارت محترم کشور و تمامی مردم عزیز شهرستان اعم از شهرها، بخشها و روستاها تشکر کنم و تقدیر ویژه و قلبی دیگری داشته باشم بخاطر اعتمادی که تمامی مردم عزیز بزرگوار حوزه انتخابیه‌ام در 4 دوره پیاپی نمایندگی مجلس و در ادوار مختلف به فرزند خود داشتند.

دفاع جانانه و صادقانه و بی‌ریا از ارزشها و اصول و کیان مقدس نظام اسلامی همواره مدنظر و چراغ راه بنده بوده و هست و خواهد بود. قطعاً اگر تخریبها و تبلیغات سوء و حق‌کشیها و وارونه جلوه دادن حقایق و پرونده‌سازیها و سم‌پاشیها و افتراها و تهمتهای ناجوانمردانه و رأی‌شکنیها در ایام انتخابات و ایجاد رعب و وحشت و پخش وسیع و گسترده شبنامه‌ها و درواقع ناجوانمردنامه‌ها که تمامی آنها دروغ، تهمت و افتراء و نشر اکاذیب بود در آخرین روزهای انتخابات در ایام ممنوعیت تبلیغاتی که امکان خنثی‌سازی آنها وجود نداشت و دخالتهای نابجا و جانبدارانه و عدم بی‌طرفی بخشی از دست‌اندرکاران انتخابات که می‌باید بی‌طرف می‌بودند وجود نداشت، سرنوشت انتخابات بگونه دیگری رقم می‌خورد و نتیجه چیز دیگری می‌شد.

ضمن واگذاری همه عاملین آنها به خداوند قادر متعال و احکم‌الحاکمین و راضی به رضای آن محبوب مقتدر و قدرت لایزال در تمامی شئون زندگی، ناگفته‌ها و حق‌کشیهای انتخابات تاکستان بسیار است که بخاطر حفظ مصالح نظام علی‌رغم درخواست خیلی از موکلین از شرح آنها خودداری می‌کنم.

دوستان عزیز! لطف و مشیت الهی شامل حال ما خواهد بود و گذر زمان همه چیز را روشن خواهد کرد. از همه بزرگواران و از تمام مردم تاکستان و روستاهای تابعه بخاطر بعضی از کوتاییها و کاستیها طلب عفو و بخشش می‌نمایم. ان‌شاءالله با تشکیل مجلس اصولگرا در کنار دولت اصولگرا و فعالیت شبانه‌روزی آنها و پیروی آنها از مقام شامخ امامت و ولایت مشکلات داخلی کشور روزبروز حل خواهد شد.

خداوند متعال را شاکر و سپاسگزار هستم که در دوران غربت اصولگرایان و نیروهای ارزشی و ارزشها در مجلس ششم و اصولاً در تمامی 4 دوره بعنوان سربازی مخلص و فدایی مقام معظم رهبری برای دفاع از کیان اسلام و انقلاب و رکن رکین نظام ولایت‌مطلقه فقیه که مشروعیت نظام از اوست، جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و با چفیه رهبرم و لباس بسیجی برادرم در آن مجلس بارها و بارها در مقابل کسانیکه در آن ایام شعار «توپ، تانک، بسیجی دیگر اثر ندارد» را می‌دادند، از سپاه و بسیج و ارزشها و ایثارگریها و شورای محترم نگهبان و قوه قضاییه و تمامی خدمتگزاران صادق دفاع نمودم و اولین کسی بودم در برابر کسانیکه در صدد تضعیف رهبری نظام و مطرح نمودن مجدد کسی از تریبون مجلس بودند که امام راحل ایشان را از ورود به سیاست منع کرده بود قد علم کرده و ایستادگی نمودم.

مردم شریف و بزرگوار و شهیدپرور ایران بیاد دارند زمانی که عده‌ای با سوءاستفاده از جریان موسوم به دوم خرداد در جهت تخریب و تضعیف ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و زیر سؤال بردن ارزشها و مبانی اسلام همگام با دشمنان خارجی قدم برمی‌داشتند، اولین کسی که از خانه ملت بعنوان کوچکترین سرباز مقام معظم رهبری خروشید و جو رعب و وحشت ایجاد شده و تز فتح سنگر به سنگر را در هم کوبید «رجب رحمنی» بود و حضرت آیت‌الله خزعلی آن فقیه بزرگوار و مجاهد به اینجانب فرمودند «فرزندم نطق شما را گوش کردم، شما قلب امام زمان را خوشحال کردید و شما را دعا کردم» و جناب آقای تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه مجلس در موتورپول مجلس به من اعلام کردند که در این 5 دوره مجلس صحبتی با این شهامت و شجاعت و صراحت و لختی و پوست‌کندگی انجام نشده بود و من به شما تبریک عرض می‌کنم.

در طی 16 سال مسؤولیت نمایندگی به فضل خداوند قادر متعال در طی این مدت کارهای اساسی و زیربنایی و پروژه‌های ملی مهمی برای شهرستان تاکستان که چون مادر مرا پرورانده است و در استان قزوین انجام شده که آثار خود را در آینده نشان خواهد داد و علی‌رغم کارهای مانده و نیمه‌تمام کارهای زیادی در سطح شهرها و روستاها و بخشها انجام شده است که در جای‌جای استان خود را نشان می‌دهد. به علت کمی وقت به گوشه‌ای از آنها اشاره خواهم کرد.

پیگیریهای مستمر و شبانه‌روزی در تأسیس و آوردن پروژه‌های ملی با کمک دولتمردان بزرگ که از اعتبارات میلیاردی برخوردارند. مانند سد طالقان، استان شدن قزوین، سد نهب، الحاق تاکستان به قزوین، تأسیس بخشها، آب شرب تاکستان، شبکه آبیاری و فاضلاب، شبکه آبیاری و زهکشی دشت تاکستان، ادامه کانالهای طالقان به تاکستان، بیمارستان 64 تختخوابی، تقویت بیمارستان 96 تختخوابی و آوردن یک دستگاه سی‌تی‌اسکن و دستگاههای دیالیز و راه‌اندازی آن. پیگیری در تعریض و 4 بانده کردن راه تاکستان ـ قزوین، اصلاح تکمیل ورودی و خروجی، تعریض پل شامی‌شاب، پیگیری در راه تاکستان ـ رزن، ارتقاء و تبدیل راه نهاوند ـ ضیاءآباد ـ نیکویه ـ آب‌ترش بعنوان پروژه‌ای که ماده 32 آن گرفته شده و با بیش از 30 میلیارد تومان اعتبار، تأسیس شهرکهای صنعتی اسفرورین، حیدریه، ضیاءآباد، شامی‌شاب و شهرک صنعتی 3 هزار هکتاری خرم‌دشت، شهرک قطعه‌سازی ایران‌خودرو که در کمیسیون تلفیق بودجه، اعتبارات آن تصویب شده است.

مردم تاکستان به یاد دارند و باغداران سراسر کشور به اذعان دارند که به علت نبود قیمت تضمینی و پشتوانه قیمت به ناچار دسترنج کشاورزان و باغداران سراسر کشور به یغما می‌رفت و با نازلترین قیمت به فروش می‌رفت. بعنوان طراح اصلی و اولین طرح تضمین اصلاح قانون تضمین محصولات خرید کشاورزی برای اولین‌بار خشکبار کشمش در قانون بعنوان ماده اصلی و اساسی محصولات کشاورزی قرار گرفت و متعاقب آن به همت کمیته کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت محصولات تضمینی براساس تورم انجام شد.

به شهرستان تاکستان در اثر سرمازدگی و خشکسالی شدید گذشته و کمبود باران خسارات سنگینی وارد شده است و بیش از 70 درصد محصولات باغی و زراعی از بین رفته است. در برآوردهای اولیه نشان می‌دهد که 30 هزار هکتار باغ انگور و 40 هزار هکتار گندم آبی و دیم و تمامی مراتع از بین رفته و بیش از 70 میلیارد تومان به این شهرستان خسارت وارد شده است. از دولت محترم مصرانه می‌خواهم با دادن کمکهای بلاعوض و وام و استمهال بدهیها، کشاورزان و باغداران این منطقه را یاری نمایند. کشاورزانی که تمام ممر درآمدشان همان کشاورزی و باغداری است.

ضمن تشکر از وزیر محترم و پرتلاش نیرو جناب آقای مهندس فتاح از جناب ایشان می‌خواهم که نسبت به احداث سد الموت‌رود که مطالعات شرکتهای جایکا انجام شده و با اختصاص 500 میلیون متر مکعب به استان قزوین بویژه غرب استان را از بی‌آبی نجات دهند و دستور پیگیری اقدامات اساسی، عملیات اجرایی سد نهب را اجراء نمایند و آب سد طالقان را به میزان 320 میلیون متر مکعب به استان قزوین اختصاص دهند و از این آب حداقل 80 میلیون متر مکعب به شهرستان تاکستان اختصاص یابد.

از وزیر محترم مسکن و شهرسازی بخاطر موافقت با احداث 2000 واحد مسکونی در شهرستان تاکستان و از وزیر محترم و پرتلاش بهداشت و درمان می‌خواهم که هرچه سریعتر کلنگ بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان تاکستان را که از موقعیت حساس ارتباطی برخوردار است به زمین بزند و کار آنرا شروع کند. امسال این پروژه‌ دارای 2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار از پروژه‌های ملی است.

از وزیر محترم نفت می‌خواهم که هرچه سریعتر نسبت به گازرسانی روستاها که اعتبار 36 روستای آن قبلاً موافقت شده و گازرسانی شهرکهای صنعتی خرم‌دشت و ایران‌خودرو اقدامات اساسی مبذول فرمایید.

یکی از دوستان عزیز نماینده در یکجایی اعلام کرده بود که مهندس رجب رحمنی که سینه‌چاک دولت بود ببینید کارش به کجا رسید! من اعلام می‌کنم که کارش به هیچ جا نرسید. امروز یکمقدار کوتاییها و بدسلیقگی‌های اصولگرایان شهرستان بود که با 58 هزار رأی، رأیشان خرد شد و در ضمن ما همیشه تابع رهبری نظام هستیم. برای ما میزان و شاخص مقام معظم رهبری است. دولتی که مورد تأیید رهبری نظام است، ما ضمن دلسوزی و ضمن انتقاد سازنده و برادرانه از آن دولت پشتیبانی خواهیم کرد و افتخار هم می‌کنیم که از دولت بسیجی و خدمتگزار جناب آقای احمدی‌نژاد دفاع کردیم و دفاع هم خواهیم کرد و تذکرات و انتقادات دلسوزانه و خالصانه را هم خواهیم گفت و امروز هم حرکت کلی

مملکت بسمت اصولگرایی و ارزشهاست. همانطوریکه می‌دانید دولت اصولگرا و مجلس اصولگرا بحمدالله تشکیل شده‌اند.

در سطح کلان از مساعدتهای نمایندگان محترم مجلس، هیأت رئیسه محترم مجلس، ریاست محترم و محبوب مجلس جناب آقای دکتر حدادعادل و معاونین محترم ایشان جناب آقای باهنر و جناب آقای ابوترابی و تمامی هیأت رئیسه و تمامی نمایندگان محترم تشکر می‌کنم و از کمکهای جدی رؤسای محترم جمهور و کلیه معاونین و وزراء در سطح کلان کشور و در سطح استان و منطقه از تمامی مسؤولین استان زنجان و قزوین و شهرستان تاکستان که صادقانه و بی‌ریا برای مردم خدمت کردند و با اینجانب همکاری کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله که همگی پشت سر مقام معظم رهبری و با پیروی از منویات آن بزرگوار بتوانند کشور را نجات دهند و در مقابل مشکلات فعالیت کنند.

در پایان ضمن تشکر مجدد از همه مردم شهرستان تاکستان که شأن و استحقاق آنها بیشتر از این خدمات و خدمتگزاریهای حقیری چون من می‌باشد از همه آنها بخاطر بعضی از کوتاهی‌ها و قصورها که در آن هم کارشکنی‌های عمدی و سهوی عده‌ای دخیل بود صمیمانه عذرخواهی می‌کنم و از همه مردم شریف و بزرگوار شهرستان طلب بخشش دارم و یک شعری هم، دو بیت در رابطه مقام معظم رهبری از صمیم قلب و از عمق وجود می‌سرایم:

پرچم بداد دست علی پیر دیر ما                              گفتا ولایتش چون حسین است و چون علیولایت مطلقه همان ولایت رسول‌الله است.

یا رب بقول جمله شهیدان انقلاب                            بر درد و رنج و محنت یاران انقلاب

این انقلاب تا فرج آخرین ولی                                   یاری نما به رهبری نایبش علی

خدایا چنان کن سرانجام کار                                   تو خشنود باشی و ما رستگار

از همه عزیزان نماینده و از دوستان گذشته و فعلی اگر کوتاهی و قصوری در ارادت به آنها انجام شده بویژه هیأت رئیسه محترم و تمامی نمایندگان از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم و از آقای ابوترابی هم که به من محبت کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم. والسلام‌علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet