انتخابات ریاست جمهوری
1387/02/24 13:29:00
سرویس صحن

پاسخ وزیر راه و ترابری نماینده داراب را قانع نکرد

عبدالمحمد رستاد نماینده داراب و زرین دشت از پاسخ وزیر راه و ترابری قانع نشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رستاد نماینده داراب و زرین دشت با سوالی در خصوص بهره برداری و تکمیل از فرودگاه داراب از وزیر راه و ترابری پرسید: پنج دوره مجلس تکمیل فرودگاه داراب مطرح بوده و از آن زمان تا بحال هر وزیری که آمده وعده داده که راه اندازی خواهد شد اما اقدامی صورت نگرفته است.

وی گفت: در دوره هفتم از سال اول در مورد چند مشکل اساسی از جمله راه اندازی فرودگاه این شهرستان صحبت و مکاتباتی شد، وزیر وعده دادند و کتبا نوشتند اما متاسفانه انجام نشد.

نماینده داراب تصریح کرد: پس از آن وزیر گفت به دلیل اینکه مسافر در این شهرستان کم می باشد اگر شما کسی را پیدا کردید که پرواز چارتر انجام دهد ما هزینه هایش را تقبل می کنیم، پس از مدتی به ایشان گفتیم که فردی پیدا شده است. نامه ای نوشتند به رئیس سازمان هواپیمایی که با فلانی جلسه داشته باشید اگر کسی پیدا شده که برای پرواز چارتر اقدام نماید به ما بگویید تا ما سریعا اقدام نماییم و انجام دهیم.

نماینده داراب افزود: متاسفانه هیچ اقدامی تاکنون انجام نشده است.

در ادامه محمد رحمتی وزیر راه و ترابری در دفاع از عملکرد خود گفت: انشاالله هم داراب و هم خیلی از جاهای دیگر که در دست مطالعه داریم دارای فرودگاه خواهند شد.

وی گفت: حدود هشت فرودگاه داریم که نیمه تمام است و برخی از آنها هم تمام شده است ولی پرواز در آنها انجام نمی شود اتفاقا دو تا از فرودگاه ها در فسا و جهرم است که کمتر از یکساعت با داراب فاصله دارد.

وزیر راه و ترابری افزود: برآورد شده باید هشت الی نه میلیارد تومان در فرودگاه کار انجام شود تا قابل پرواز باشد.

پس از سخنان وزیر نماینده داراب گفت: نمی دانم چه فرودگاهی می خواهند بسازند، آیا آقای وزیر که می گویند هفت الی هشت میلیارد تومان برای تکمیل این فرودگاه احتیاج دارد آیا واقعا احتیاج است یا خیر؟

وی گفت: شما که می دانستید نمی توانید چرا وعده دادید.

پس از پایان سخنان نماینده داراب و وزیر راه و ترابری باهنر که روز یکشنبه هنگام طرح سوال از وزیر ریاست جلسه را برعهده داشت از نماینده داراب خواست که اعلام نماید قانع شده است یا خیر که رستاد در پاسخ قانع نشدن خود را اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet