هدر موبایل
1389/06/17 09:40:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد تاکید کرد:

گزارش آژانس،در راستای حاکمیت تفکر نظام سلطه

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گزارش اخیر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را مبهم، دوپهلو و در راستای حاکمیت تفکر نظام سلطه ارزیابی کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت" سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس گفت: گزارش کوتاه" یوکیو آمانو" مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، مبهم، دوپهلو و در راستای حاکمیت تفکر نظام سلطه است.

وی تصریح کرد: آژانس انرژی اتمی با آنکه به شفافیت حرکت نظام جمهوری اسلامی و پایبندی نظام به اصول و مبانی آژانس واقف است اما حاکمیت تفکر و اندیشه سیاسی حاکم بر دنیای غرب مانع از آن شد که گزارش مدیرکل آژانس از شفافیت برخوردار باشد.

ابوترابی فرد یادآور شد: انتظار ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران از مدیرکل آژانس انرژی هسته ای این است که با ارائه گزارش شفاف از حقوق ملت ایران و ملل آزاده جهان دفاع کند.

وی تصریح کرد:ما در راستای اصول و مبانی پذیرفته شده در چهارچوب حقوق مشروع برای استفاده از دانش صلح آمیز هسته ای حرکت خواهیم کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یاد و خاطره شهدای 17 شهریور را گرامی داشت و افزود: 17 شهریور یادآور بزرگداشت مقاومت و مبارزه ملت ایران و شهادت جمعی از بهترین فرزندان میهن اسلامی در فاجعه خونبار و رویارویی مردم مقاوم و سلحشور ایران با مزدوران نظام استکبار بود.

ابوترابی فرد تصریح کرد: به امید آنکه در سایه تمسک به آموزه های دینی در پرتو انسجام وحدت ملی برآمده از پیوند استوار ملت عزیز و بزرگوار با رهبری معظم و فرزانه انقلاب ،راه شهدای والامقام را تداوم بخشیم .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet