انتخابات ریاست جمهوری
1387/02/24 14:09:00
سرویس صحن

نادران: هیچ راه آیین نامه ای برای پس گرفتن استیضاح وزیر بازرگانی وجود ندارد

الیاس نادران از طراحان استیضاح وزیر بازرگانی تاکید کرد: هیچ راه آیین نامه ای برای پس گرفتن طرح استیضاح وزیر بازرگانی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده تهران که در جمع خبرنگاران پارلمانی سخن می گفت در مورد تعداد امضاهای استیضاح وزیر بازرگانی اظهار داشت: در حال حاضر استیضاح بیش از 20 امضا دارد.

وی افزود: بین 10 تا 15 امضا اضافه در پرونده استیضاح وزیر بازرگانی داریم که در صورت پس گرفتن امضاها استیضاح با مشکل مواجه نشود.

نادران تصریح کرد: طرح استیضاح تحویل هیات رئیسه شده و طبق آیین نامه هم ابلاغ شده است.

وی در خصوص احتمال رای آوردن استیضاح در صحن علنی اظهار داشت: پیش بینی ما اینست که استیضاح وزیر بازرگانی 180 رای موافق در صحن علنی بیاورد.

وی در پاسخ به این سوال که بنظر نمی رسد معضل گرانی با تغییر یک وزیر حل شود، گفت: استیضاح فرصتی است که مشخص شود مسئول بی ثباتی در سیاست های تجاری و اقتصادی و منشاء نابسامانی ها در بازار چه کسانی بودند.

عضو کمیسیون اقتصادی در پاسخ به این سوال که همین حرف ها را آقای دانش جعفری در مراسم تودیع خودش زد فکر می کنید بیان مشکلات تا چه اندازه بر مکانیزم تصمیم گیری های اقتصادی موثر باشد؟ گفت: ما به وظیفه مان عمل می کنیم. حرف های آقای دانش جعفری را سال 84 ما بصورت خصوصی به دولت گفتیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری که، گفتن به تنهایی کافی نیست باید پیگیری شود، گفت: پیگیری هم کردیم و بی تاثیر نبوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet