شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1387/02/24 12:26:00
سرویس کمیسیون ها

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بحران لبنان را بررسی می کند

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بحران لبنان را با حضور مسئولان وزارت خارجه بررسی می کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علاءالدین بروجردی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که این کمیسیون با حضور مسئولان وزارت امور خارجه بحران لبنان را بررسی می کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کمیسیون بحث های اولیه در این خصوص شده است و جلسه تخصصی در این زمینه در آینده برگزار خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: حوادث اخیر در لبنان پیروزی دیگری برای حزب الله است و می توان گفت که یک جنگ سی و سه روزه دیگر به صورت سیاسی در لبنان تکرار شده است.

بروجردی ادامه داد: آمریکا و متحدان اروپایی و منطقه ای می خواستند یک بار دیگر اقدامی را که در جریان جنگ سی و سه روزه آغاز کرده بودند، این بار با سوء استفاده از وضعیت نابهنجار سیاسی داخلی لبنان تکرار کنند تا قدرت حزب الله را در صحنه سیاسی و نظامی این کشور حذف کنند.

نماینده بروجرد گفت: خوشبختانه با هوشمندی و جایگاه والای مردمی و مقبولیت گسترده ملی حزب الله این توطئه خنثی شد و بار دیگر آمریکا و رژیم صهیونیستی در لبنان بازنده شدند.

وی در خصوص ریاست مجلس هشتم تصریح کرد: برای اصولگرایان این مباحث مهم نیست چرا که ما به دنبال مسئولیت نیستیم و لذا خروجی وضعیت فعلی یک تفاهمی خواهد بود که در هر صورتی شکل بگیرد پشتوانه تفاهمی اصولگرایان را به همراه خواهد داشت.

کاظم زاده

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet