هدر اصلی
1389/06/18 07:43:00
سرویس سیاسی
هدایت‌خواه در گفتگو با خانه ملت:

17 شهریور سند مظلومیت ملت ایران در رسیدن به آرمان‌هایش است

**عضو کمیسیون فرهنگی ۱۷ شهریور سند مظلومیت ملت ایران در راه رسیدن به حقوق و آرمان‌هایش دانست و تاکید کرد: این روز را می‌توان سند جنایت و وحشیگری رژیم شاه پهلوی و حامیان آن خصوصا آمریکا دانست.

"ستار هدایت خواه" نماینده بویراحمد و دنا در گفتگو با خبرنگار خانه ملت 17 شهریور را یادآور روحیه شهادت طلبی ملت ایران برای دستیابی به آرمان های بلند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: این روز بهایی است که ملت ایران برای رسیدن به اهدافش داده است و زنده نگه داشتن این روز ارج نهادن به این روحیه و همت بلند است.

وی افزود: گرامیداشت چنین روزهایی یادآور مسئولیت سنگینی است که ما در قبال خون شهیدان بزرگواری که برای تحقق این آرمان ها هستی شان را فدا کردند، داریم.

عضو کمیسیون فرهنگی 17 شهریور را سندی بر مظلومیت ملت ایران در راه رسیدن به حقوق و آرمان هایش دانست و خاطرنشان ساخت: این روز دلیلی است بر جنایت پیشه بودن و ضد بشری بودن دولت هایی مانند آمریکا که امروز ادعای سردمداری و دفاع از حقوق بشر را هم دارند.

این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: آنها در آن شرایط از رژیم سفاکی چون رژیم پهلوی که آن همه جنایت علیه ملت ما روا داشتند حمایت می کردند.

هدایت خواه آمریکا را شریک اصلی جنایات 17 شهریور دانست و اظهار داشت: اگر حمایت، تاکیدات و سفارشات دولت آمریکا نبود رژیم پهلوی توان چنین جنایتی را نداشت و این روز را می توان سند جنایت و وحشیگری و رسوایی دولت آمریکا قلملداد کرد.

نماینده بویراحمد و دنا با بیان اینکه بزرگداشت چنین روزهایی باید توسط مردم و به صورت خودجوش موردنظر قرار گیرد تصریح کرد: رسانه ها خصوصا رسانه ملی و دستگاه های فرهنگی در زمینه سازی برای گرامیداشت و زنده نگه داشتن چنین روزهایی نقش تاثیرگذار و مهمی دارند.

وی گفت: این روزها باید به عنوان یک حرکت و اسوه برای نسل آینده حفظ کنیم تا یادمان نرود این انقلاب با چه بهایی به دست آمده است تا آن را ارزان نفروشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet