هدر اصلی
1389/06/20 10:49:00
سرویس فرهنگی
محمدتقی رهبر در گفتگو با خانه ملت تاکید کرد:

بهاییت و وهابیت از افکار شیطان‌پرستی است

**عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترویج افکار منحرفی همچون شیطان‌پرستی موجب گسترش اباحه گری، زنا، فحشا و بی‌بندوباری در کشور می‌شود.

"محمد تقی رهبر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ترویج شیطان پرستی در کشور اظهار داشت: یک سری افکار انحرافی الحادی در حال ترویج در کشور است که یکی از آنها شیطان پرستی است.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه شیطان پرستی رشته های مختلف دارد افزود: بهائیت یکی از رشته های شیطان پرستی است که بسیار معروف است و سابقه گمراه کردن جوانان زیادی را دارد.

رهبر ادامه داد: اندیشه وهابیت هم نوع دیگری از شیطان پرستی است که الحادی نیست اما انحرافی است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با ابراز نگرانی از فعال بودن این جریان های انحرافی در کشور گفت: باید قوانینی برا ی برخورد با ترویج کنندگان این افکار در کشور که موجب گسترش فساد در اخلاق و دین می شود وضع کنیم.

وی با بیان اینکه گرایش به این افکار در بسیاری موارد منجر به ارتداد می شود گفت: ارتداد به معنای خروج از دین است و هرگاه انسان مسلمانی از جاده دین منحرف شود و شیطان پرست و وهابی شود، مرتد شناخته شده و باید حکم ارتداد که قتل است بر او جاری شود.

رهبر تصریح کرد: بنابراین هم کمیسیون امنیت ملی و هم کمیسیون قضایی باید روی این موضوع کار کنند چرا که ترویج این تفکرات توسط بیگانگانی که نمی خواهند ملت انقلابی ما مسلمان بمانند روز به روز در کشور رو به فزونی است.

وی با تاکید براینکه اینگونه تفکرات برجوانانی که به دنبال شهوت رانی و هواپرستی هستند تاثیرگذار گفت: ترویج این افکار منحرف موجب گسترش اباحه گری، زنا، فحشا و بی بند و باری در کشور می شود. 

رهبربا بیان اینکه هدف مروجان این تفکرات فاسد کردن جامعه است خاطر نشان کرد: مسئولین باید با هوشیاری مانع گسترش این امور در کشور شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet