آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

طرح اداره سازمان صدا و سیما به کمیسیون فرهنگی برگشت داده شد

سرویس فرهنگی
طرح اداره سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعاده شده از سوی شورای نگهبان جهت اصلاح به کمیسیون فرهنگی برگشت داده شد.
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 ساعت 12:09

به گزارش خبرنگار خانه ملت، طرح مذکور که شورای نگهبان به اکثر مواد آن ایراد گرفته بود در کمیسیون فرهنگی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مطرح و با توجه به قابل اصلاح نبودن ایرادات شورای نگهبان اصل طرح در جلسه کمیسیون رد شد و گزارش آن در صحن علنی مجلس بررسی شد.

پس از بررسی طرح در صحن علنی در روز چهارشنبه، اصل و حذف و پیشنهاد جایگزینی به تصویب نمایندگان مجلس نرسید و جهت اصلاح به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شد.

طرح اداره سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شامل موارد زیر می باشد:

در اجرای اصل یکصد و هفتاد پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمانی مستقل است که براساس مواد این قانون اداره خواهد شد.

همچنین شورای عالی سیاست گذاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان بالاترین مرجع سیاست گذاری و برنامه ریزی و تعیین خط مشی های اساسی این سازمان در امور تولید و پخش برنامه ها، سیاست ها و آیین نامه های تولید و پخش اخبار، گسترش کمی و کیفی شبکه های داخلی و بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سیاست های مربوط به سازمان و تشکیلات نیروی انسانی سازمان و تعیین سیاست ها و الگوی توسعه فنی تشکیل خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000