هدر موبایل
1389/06/21 15:29:00
سرویس سیاسی
کوثری به خانه ملت خبر داد:

نامه کمیسیون امنیت ملی به رئیس جمهور در مورد پرهیز از موازی‌کاری در سیاست خارجی

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه ارسالی این کمیسیون به رئیس جمهور مبنی بر عدم موازی‌کاری در سیاست خارجی خاطرنشان ساخت: در این نامه بر لزوم وحدت و یکپارچگی در سیاست خارجی تاکید شده است.

"اسماعیل کوثری" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: در نامه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور بر دو نکته اساسی تاکید شده است.

وی افزود: اولاً اینکه با توجه به اینکه کشور در شرایط و موقعیت اضطراری وجود دارد ضرورتی برای انتخاب افرادی به عنوان نماینده رئیس جمهور در سیاست خارجی وجود ندارد.

کوثری با تاکید بر اینکه باید در سیاست خارجی وحدت و یکپارچگی حاکم باشد خاطرنشان ساخت: در این نامه همچنین تاکید شده  که سیاست های خارجی کشور براساس سیاست های کلان نظام پیگیری می شود تا از این طریق کارها نیز با هماهنگی بیشتری دنبال شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: در این نامه بر ضرورت یکپارچگی وحدت خصوصاً از طرف وزارت امور خارجه تاکید شده است.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه ارسال این نامه به انتخاب آقای مشایی ارتباطی ندارد، گفت: کمیسیون امنیت ملی براساس یک موضع گیری کلی و کلان اقدام به ارسال این نامه کرده است و تاکنون نیز جوابی از سوی رئیس جمهور دریافت نشده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet