هدر موبایل
1389/06/21 16:04:00
سرویس بین الملل
موسوی سرچشمه خواستار شد:

حضور متحدانه مسلمانان جهان علیه قرآن‎سوزی در آمریکا

**عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام برخی افراطی‌های آمریکایی در آتش زدن قرآن و اهانت به اسلام و مسلمین خاطرنشان کرد: مقامات آمریکایی برخلاف آنچه در ظاهر عنوان می‌کنند طراحان و حامیان اصلی اینگونه اقدامات اسلام ستیز هستند.

"سیدیونس موسوی" سرچشمه نماینده فیروزآباد،قیر،کارزین و فراشبند درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه اهانت به قرآن و مسلمین سابقه طولانی دارد، اظهار داشت: چندین سال قبل هم یکی از انگلیسی ها مدعی شد که تا وقتی قرآن، کعبه و نام حضرت محمد(ص) وجود داشته باشد نمی توان بر اسلام پیروز شد بنابراین باید قرآن محو شده، کعبه ویران شود و نام محمد(ص) ممنوع گردد.موضوع قرآن سوزی کشیش آمریکایی هم نمونه ای از اینگونه دشمنی ها علیه جهان اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه اینگونه اقدامات باید مسلمانان جهان را نسبت به توطئه دشمنان هوشیارتر کند، گفت: باید موضوع قرآن سوزی کشیش آمریکایی را به فال نیک گرفت چرا که موجب شد بار دیگر مسلمانان جهان هوشیارانه و آگاهانه در کنار یکدیگر قرار گیرند و علیه اینگونه اقدامات جسارت‌آمیز علیه اسلام، قرآن و پیغمبر موضع گیری کنند.

عضو کمیسون قضایی و حقوقی افزود: دشمنان اسلام کمر به نابودی این دین خدایی بسته اند اما اگر مسلمانان که یک سوم دنیا را تشکیل می دهند در صحنه حاضر باشند و با اتحاد در کنار یکدیگر قرار گیرند مطمئن باشند دشمن نیز همچون گذشته عقب نشینی خواهد کرد.

موسوی سرچشمه در ادامه با اشاره به اینکه اینگونه اقدامات از سوی مقامات آمریکایی پشتیبانی می شود تصریح کرد: مقامات آمریکایی در ظاهر اقداماتی نظیر آتش زدن قرآن، ویران کردن مساجد و اهانت به مسلمین را محکوم می کنند در حالی که در پشت پرده خود طراح و حامی اصلی این اقدامات هستند.

عضو فراکسیون روحانیت در پایان ضمن تاکید بر حضور همدلانه و متحدانه مسلمانان سرتاسر جهان خواستار برگزاری راهپیمایی های گسترده برای محکوم کردن این اقدام موهن شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet