هدر موبایل
1389/06/21 17:01:00
سرویس سیاسی
اسماعیلی به خانه ملت خبر داد:

تلاش برای پس گرفتن امضای استیضاح وزیر نیرو

**یکی از طراحان استیضاح مجید نامجو وزیر نیرو گفت: معاونان، مسئولین و مدیران کل وزارتخانه نیرو در تماس‌های مکرر با نمایندگان امضا کننده طرح استیضاح مجید نامجو وزیر نیرو، خواستار پس‌گرفتن امضاها هستند.

"ولی اسماعیلی" نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به طرح استیضاح مجید نامجو وزیر نیرو در مجلس گفت: این طرح به امضای بیش از 30 نماینده مجلس رسیده است و 12 محور دارد و از آنجا که نمایندگان امضا کننده طرح بر انجام استیضاح جدی هستند، تلاش ها از سوی وزارت نیرو برای پس گرفتن امضاها آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این تلاش ها بعد از شروع تعطیلات مجلس آغاز شده، تصریح کرد: مسئولین وزارت نیرو تاکید دارند که مشکلات در حوزه آب و برق و مشکلات وزارتخانه را حل وفصل می کنند؛ اما نمایندگان با عدم پذیرش این وعده ها معتقدند که وزیر نیرو قبلا کتبا قول داده تا مشکلات حل و فصل شود ولی این مشکلات همچنان ادامه دارد. 

این طراح استیضاح با بیان اینکه عزل و نصب ها در وزارتخانه، مشکلات آب و برق مناطق مختلف کشور و ضعف مدیریت از جمله محورهای این استیضاح است، تصریح کرد: استیضاح کنندگان بر استیضاح نامجو جدی بوده این موضوع را بعد از تعطیلات 2 هفته ای مجلس پیگیری خواهند کرد.

امضا کنندگان استیضاح نامجو از چهار استان شامل نمایندگان استان اردبیل، سیستان و بلوچیستان، کردستان و آذربایجان غربی هستند.

چهار استان مذکور 33 نماینده در مجلس دارند که سهم کردستان شش نماینده، سیستان و بلوچستان هشت نماینده، آذربایجان غربی 12 و اردبیل هفت نماینده است.

مجلس تا چهارم مهر جلسه علنی ندارد و تعطیل است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet