هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کلهر: موارد استیضاح در اختیار وزیر بازرگانی قرار گرفته است

سرویس صحن
کلهر در تذکری نسبت به عدم طرح استیضاح در صحن علنی مجلس، تصریح کرد: آنچه که باید به دولت ارائه شود موارد استیضاح است که چاپ شده و در اختیار وزیر مربوطه قرار گرفته است.
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 ساعت 11:22

به گزارش خانه ملت، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه کلهر نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نیز در قالب یک تذکر آیین نامه ای با اشاره به تعویق استیضاح وزیر بازرگانی گفت: استیضاح وزیر بازرگانی با 17 امضاء تقدیم هیات رئیسه شد و اعلام وصول و در دستور کار مجلس قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آنچه که باید به دولت ارائه شود موارد استیضاح است که چاپ شده و در اختیار وزیر مربوطه قرار گرفته است.

وی گفت: اداره قوانین یا منشی ها یا هر کسی که دستور چاپ اسامی استیضاح کنندگان را داده است 3 نفر را نتوانستند بخوانند.

وی گفت: رویه مجلس این بود که حداقل یا به صورت ناخوانا چاپ می شد یا اینکه با مذاکره با استیضاح کنندگان مشخص می شد که 17 نماینده امضا کننده طرح استیضاح بوده اند.

کلهر گفت: روش دیگر این است که با مذاکره با استیضاح کنندگان اسامی امضاهای ناخوانا مشخص می شد و تحت نام آنها امضاها انجام می شد.

وی یادآور شد که 6 نفر از استیضاح کنندگان امضای خود را پس گرفته اند فعلا 15 امضا وجود دارد، دلیل اینکه این اسامی چاپ نشده است را نمی دانم.

نماینده شهریار در مجلس گفت: اجرا و حسن اجرای آیین نامه داخلی مجلس با رئیسه جلسه است بنابراین اگر شما (باهنر) دستور دهید در حین اینکه این استیضاح در دستور کار مجلس قرار دارد (حال اگر دلایلی مانند سفر استانی مانع از حضور در مجلس است آن با تشخیص شما است). آن 3 امضای ناخوانا باضافه 15 امضای باقی مانده اضافه شود، مانند دیگر طرح ها که اصلاحیه انجام می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000