هدر اصلی
1389/06/22 09:35:00
سرویس بین الملل
بروجردی با اشاره به ادعاهای وزیرخارجه آمریکا:

فضاسازی‌ها هیچ‌گونه تغییری در سیاست‌های ایران نمی‌دهد

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: فضاسازی‌های وسیع مقامات آمریکایی علیه ایران هیچ گونه تغییری در سیاست‌های مستقلانه جمهوری اسلامی ایجاد نخواهد کرد.

"علاء الدین بروجردی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در واکنش به ادعاهای مداخله‌جویانه اخیر "هیلاری کلینتون" وزیر خارجه آمریکا در خصوص ایران، گفت: ساختار حاکمیت جمهوری اسلامی مبتنی بر مردمسالاری است و این مردم هستند که نمایندگان خود را برای اداره کشور انتخاب می کنند.

نماینده بروجرد با اشاره به برخی حکومت‌های خاورمیانه که در آنها هیچ انتخاباتی برگزار نمی شود، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به خوبی مطلع هستند در منطقه خاورمیانه و بسیاری از کشورهای جهان ،مردم مبنای تصمیم گیری نبوده و آنها هم هیچ گونه ادعایی را مطرح نمی کنند.

رئیس کمیسیون سیاست خارجی خطاب به وزیر خارجه آمریکا، گفت: خانم کلینتون باید این نکته را درک کند که با این فضاسازی های وسیع هیچ گونه تغییری در سیاست های مستقلانه جمهوری اسلامی داده نخواهد شد.

بروجردی افزود: جمهوری اسلامی با اقتدار و استحکام سیاست مبتنی بر منافع ملی خود را به پیش خواهد برد و به هیچ وجه از سیاست‌های زورمدارانه و مستکبرانه آمریکا تبعیت نخواهد کرد.

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه آمریکا اخیرا طی اظهاراتی مداخله جویان در شورای روابط خارجی این کشور در واشنگتن با طرح ادعاهایی درباره فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سعی در ایجاد شکاف بین نیروهای انقلابی ایران کرده است. وی همچنین اظهار داشته کاخ سفید به فشارهای بین المللی خود علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet