هدر اصلی
1389/06/22 12:53:00
سرویس اقتصادی
نماینده سیرجان :

زلزله به 5 هزار واحد مسکونی در استان کرمان خسارت زده است

**حسن پور پس از بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمان در گفتگو با روزنامه نگارستان گفت :هیاتی متشکل از نمایندگان مجلس پی گیر مشکلات معیشتی مردم مناطق زلزله زده می باشد .

 "شهبازحسن‌پور بیگلری "نماینده سیرجان و بردسیر با اشاره به اینکه زلزله‌ای به بزرگی پنج و هشت دهم در مقیاس ریشتر دهم مردادماه کرمان را لرزاند که کانون آن روستای شیرینک منطقه نگار در شهرستان بردسیر بود می‌گوید: همین سبب شد تا خسارت زیادی به این شهرستان و روستاهای اطراف وارد شود.

وی با بیان اینکه این هیأت پس از بررسی منطقه به همراه مسئولان استانی و شهرستانی در نشستی مشترک تصمیماتی را در این باره اتخاذ کرد گفت : حدود دو ماه است که زلزله شهرستان بردسیر و شهرهای نگار، گلزار، لاله‌زار و 24 روستای این شهرستان را به شدت لرزانده و خسارات مالی بسیاری به مردم محروم و فقیر منطقه وارد کرده است.

نماینده سیرجان و بردسیر ادامه می‌دهد: هرچند این زلزله تلفات جانی دربرنداشته اما به بیش از پنج هزار واحد مسکونی بین 20 تا 70 درصد خسارت وارد کرده است.

وی تصریح می‌کند: تاکنون قریب به یکصد پس لرزه آرامش را از مردم محروم منطقه بردسیر سلب کرده است و برای همین این هیأت با بررسی مشکلات معیشتی مردم در صدد رفع این محرومیت‌ها است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet