هدر اصلی
1389/06/22 14:34:00
سرویس اقتصادی
علی عزتی:

کارخانه سیمان به رفع مشکلات اقتصادی دهلران کمک می‌کند

** با حضور علی عزتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار و جمعی از مسئولان محلی کلنگ احداث کارخانه سیمان آبدانان به زمین زده شد.

 "علی عزتی "نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره‌شهر  در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی  کارخانه سیمان آبدانان در گفتگو با طنین غرب گفت: پیگیری و تسریع در روند اجرای طرح کارخانه سیمان آبدانان منوط به اهتمام مسئولان استان ایلام است.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام اضافه کرد: تحقق این مهم علاوه بر ایجاد اشتغال جوانان سبب رفع مشکلات اقتصادی این شهرستان در حال توسعه نیز می‌شود.

علی عزتی ضمن تقدیر از این تلاش مضاعف اظهار داشت: تسریع در روند اجرای کارخانه سیمان آبدانان ضرورتی اجتناب‌ ناپذیر است.

وی ادامه داد: البته مسئولان استان در راستای رفع مشکلات و محرومیت‌ها تلاش کرده و ایجاد طرح‌های مختلف موید این حقیقت است.

این نماینده مجلس همچنین از اجرای طرح گازرسانی به شهرستان آبدانان خبر داد و افزود: به زودی این پروژه نیز در این منطقه اجرایی می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه کشور بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان آبدانان دارای مواد اولیه منحصر به فردی برای تولید سیمان است بنابراین راه‌اندازی این کارخانه نقش مؤثری در تأمین بازار داخلی خواهد داشت.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصریح کرد: اجرای طرح گازرسانی به شهرستان در حال توسعه آبدانان از نیازها و مطالبات به حق مردم این منطقه است. این کارخانه سیمان با ظرفیت تولید 3300 تن سیمان از نوع خاکستری تیپ 5 با 130 میلیارد تومان سرمایه در آب انار بخش مورموری آبدانان احداث خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet