هدر اصلی
1389/06/22 15:37:00
سرویس بین الملل
مره صدق در گفت وگو با خانه ملت:

آتش زدن قرآن نشانه دیوانگی و جنون است

**نماینده کلیمیان در مجلس گفت: توهین به ارزش‌ها و اعتقادات دینی محکوم و آتش زدن قرآن نشانه دیوانگی و جنون است.

"سیامک مره صدق" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حرکت موهن قرآن سوزی در آمریکا با دعوت یک کشیش افراطی این کشور گفت: کسانی که دست به این کار زدند قصد راه اندازی فتنه و جنگ در جهان را دارند و این حرکت شان به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

وی تاکید کرد: توهین به ارزش ها، اعتقادات دینی، ادیان الهی و ارزش های اسلامی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و شدیدا محکوم می شود.

نماینده کلیمیان در مجلس اضافه کرد: پنج نماینده اقلیت دینی در روزهای آینده در همین ارتباط یک جلسه فوق العاده ای خواهند داشت تا چگونگی مخالفت با رفتارهای غیر انسانی و لزوم احترام به همه ادیان الهی را بررسی کرده و هرگونه بی ادبی به اعتقادات مذهبی را محکوم کنند.

به گفته مره صدق، این نشست ظرف روزهای آینده برگزار خواهد شد.

تری جونز یک کشیش آمریکایی معتقد است که حمله به برج های 2 قلو در آمریکا کار مسلمانان بوده و در همین راستا از مردم این کشور خواست به مناسبت سالگرد حمله به این برج ها قرآنها را آتش بزنند.

علاوه بر مره صدق، یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان، روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارامنه جنوب و گیورگ وارطان نماینده مسیحیان ارامنه شمال کشور پنج نماینده اقلیت دینی در مجلس هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet