ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/22 17:03:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم شیراز:

مقام معظم رهبری معجزه بی‌بدیل ولایت در عصر حاضر است

**نماینده مردم شیراز در مجلس، با اشاره به لزوم وجود ولایت وفیقه در کشور گفت: آنچه از مبانی دین مبین اسلام استنباط می‌شود این است که استقرار حکومت اسلامی بدون تبعیت و تقید به امر ولایت امکان پذیر نیست.

به گزاش خبرگزاری خانه ملت، "سید احمدرضا دستغیب" با بیان اینکه در سال‌های اخیر مسائل و رخدادهای بسیاری شکل گرفته اظهار داشت: اگر تدبیر رهبر فرزانه انقلاب درباره این مسائل نبود چه بسا کشتی انقلاب در ساحل امن خویش آرام نمی گرفت.

وی افزود: آنچه که امروز دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته‌اند هجمه به ستون استوار خیمه‌ای است که با تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی و حمایت ملت سرافراز ایران در منشور همیشه جاوید قانون اساسی به امانت نهاده شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید براینکه اگر قرار است احکام و شرایع دین مبین اسلام در جامعه پیاده شود نیازمند رهبر هستیم، تصریح کرد: اگر باید پیشرفت و توسعه مبتنی بر عدالت شکل گیرد و خاصه در دنیای امروز که بحران معنویت و روزمره‌گی و دوری از اخلاق، زندگی انسان را تحت تأثیر قرار داده، بدون تردید جامعه نیازمند راهبری عالم، فقیهی عادل و مجتهدی متقی است که بهره‌مند از بینش والای سیاسی اجتماعی، شجاعت، تدبیر و مدیریتی فاخر باشد.

دستغیب گفت: هر انسان آزاده‌ای که بخواهد منصفانه مواضع، بیانات و تدابیر رهبر معظم انقلاب را در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم مورد مداقه قرار دهد، بدون تردید بر اقدام شایسته خبرگان ملت صحه گذارده و سجده شکر به جای آورده که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای معجزۀ بی بدیل ولایت در عصر حاضر است.

وی در ادامه بیان کرد: می بایست در تداوم شکر این نعمت بدون اعمال سلیقه‌های شخصی و گرایشات افراطی سیاسی از این منبع فیض به طور کامل بهره مند شویم و بدون القاءات نفسانی و با رعایت تقوای سیاسی با بصیرت کامل، پیام وحدت و همدلی را منادی باشیم تا موجب ناکامی خط نفاق در جامعه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet