شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1387/02/25 15:41:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

محمد رضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه تذکرات نمایندگان به مسوولان اجرایی را قرائت نمود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن کامل تذکرات به شرح زیر است:
تذکر عباسی نماینده رودسر و املش، دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا، روحی سرخکلائی نماینده ساری، حیدری شلمانی نماینده لنگرود، صادق دقیقی نماینده آستانه اشرفیه، عاشوری قلعه رودخانی نماینده فومن و شفت ، ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل، ناطق نوری نماینده نور و محمودآباد، راهب نماینده تنکابن و رامسر، رعیت نماینده قائم شهر، سوادکوه ، نعمت زاده قراخیلی ،حق شناس نماینده بندرانزلی، محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و تحریری نیک صفت نماینده رشت به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در پرداخت و جبران خسارت ناشی از بارش برف سنگین و سرمازدگی به محصولات و باغات مرکبات ، مرغداری ها ، دامداریها و دیگر تاسیسات .

تذکر طباطبائی نماینده  ایذه و باغملک و عسگری نماینده مشهد و کلات به رییس جمهور در خصوص لزوم توجه جدی به رفع مشکل کارکنان دولت و عمل نمودن به قانون نظام هماهنگ پرداخت .

تذکر علیخانی نماینده  بوئین زهرا و آوج به رییس جمهور در خصوص دستور تسریع و اقدام عاجل در صدور حکم بازنشستگی برای کارگران دارای 29 سال و حداقل 20 سال سابقه کارهای سخت و زیان آور با احتساب بیمه بیکاری شرکتهای چوب الموت قزوین ، چیلان و کفش آزادگان و به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به وضعیت موسسه عالی غیر انتفاعی علامه رفیعی شهرستان قزوین .

تذکر شایق نمایده تبریز،اسکو و آذرشهر به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص افزایش اعتبارات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آذربایجان شرقی متناسب با جایگاه علمی و تعداد دانشجویان این مراکز و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص افزایش اعتبارات طرحهای هادی روستایی و اتمام طرحهای نیمه تمام .

تذکر  یحیی زاده  نماینده  تفت و میبد به وزیر بازرگانی در خصوص جلوگیری از سوء استفاده، تخلف و ناهنجاری در تولید و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی و به  وزیر صنایع و معادن در خصوص جلوگیری از سوء استفاده، تخلف و ناهنجاری در تولید و توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی .

تذکر قبادی حمزه نماینده مرودشت، ارسنجان به  وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای خط لوله آبرسانی شهر مرودشت از سد دوردزن و شبکه آبیاری و زهکشی دشت توابع ارسنجان از سد سیوند و سد تنظیمی و شبکه آبیاری سد ملاصدرا و دشت کامفیروز .

تذکر آرین منش نماینده مشهد و کلات، عسگری و سعادت نماینده  نجف آباد ، تیران ویحیی زاده نماینده فیروزآباد ،تفت و میبد  به  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص پیشگیری از اخراج کارکنان و تعدیل نیرو در شرکت پست .

تذکر قمی نماینده پاکدشت به  وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تجهیز بیمارستان زعیم پاکدشت و احداث بیمارستان مصوب شده در سفر استانی به پاکدشت و به  وزیر آموزش و پرورش در خصوص تلاش برای ارتقاء کیفی آموزش و پرورش و پرداخت مطالبات معوقه فرهنگیان و استخدام معلمان حق التدریسی، همچنین تذکر به  وزیر کشور در خصوص ارتقاء دهستان فرون به شهر.

تذکر طباطبائی نماینده ایذه و باغملک به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت چاره اندیشی برای کم کردن تصادفات جاده ای و رسیدگی به وضع نابسامان و تاسف بار محور خوزستان به چهار محال و بختیاری و به  وزیر کار و اموراجتماعی در خصوص ضرورت اولویت  دادن به استخدام افراد جویای کار بومی و رسیدگی به اعتراض بیکاران و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت توجه به تامین منابع و اجرایی شدن احداث ایستگاههای پمپاژ آب زراعی .همچنین به رئیس جمهوردر خصوص ضرورت حمایت های  مالی از کشاورزان با توجه به خشکسالی بوجود آمده در کشور و صدور دستور جبران خسارت غیر قابل محاسبه وارد شده بر اثر طوفان شدید اخیر در جیرفت و عنبرآباد .

تذکر زادسر نماینده جیرفت و عنبرآباد به رییس جمهور در خصوص دستور تخصیص بودجه به منظور توسعه و تکمیل اماکن ورزشی در شهرستانهای ایذه و باغملک .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet