هدر موبایل
1389/06/23 07:52:00
سرویس اقتصادی
نماینده شهر بابک:

20 میلیارد ریال اعتبار در حوزه راهسازی هزینه شد

**"رضا حسینی قطب آبادی"نماینده شهرستان شهربابک در گفتگو با روزنامه نگارستان گفت: طرح‌های حوزه راه و ترابری شهرستان شهربابک در سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه داشته است.

وی با اشاره به اقدامات این اداره در سال جاری اظهار داشت: در سال جاری در حوزه راه و ترابری شهرستان شهربابک اقدامات متعددی انجام شده که این طرح‌ها 20 میلیارد ریال هزینه داشته است.

وی افزود: از جمله این طرح‌ها می‌توان به افتتاح قطعه اول طرح راه روستایی خبر - دهج به طول 13 کیلومتر اشاره کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: طول کل این مسیر 28 کیلومتر است که عملیات اجرایی 13 کیلومتر آن انجام و 15 کیلومتر دیگر در دست اقدام است.

وی خاطرنشان کرد: عرض این مسیر هشت متر است و شش متر سواره‌رو دارد که عملیات خاکریزی مسیر انجام شده که بالغ بر 177 هزار مترمکعب خاکریزی صورت گرفته است و تعداد 33 دستگاه پل تاکنون در این محور اجرا شده است.

حسینی تصریح کرد: راه روستایی علی‌آباد کافی به طول هشت کیلومتر، راه روستایی آبادان حسینی به طول یک کیلومتر و راه روستایی علی‌آباد عطایی به طول 1. 2 کیلومتر در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین راه روستایی زنگی‌آباد به طول 1. 2 کیلومتر از دیگر طرح‌های انجام شده در حوزه راه و ترابری شهرستان شهربابک در نیمه نخست سال جاری است.

ین نماینده مجلس افزود: عرض کل این مسیرها هشت متر و سواره‌رو شش متر بوده که در این زمینه 4 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

حسینی تصریح کرد: هفت طرح دیگر در حوزه راه و ترابری شهرستان شهربابک در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار گرفت که اعتباری بالغ بر 260 میلیون ریال هزینه شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet