ایام محرم 1398
1389/06/23 07:59:00
سرویس اقتصادی
سعدالله نصیری‌قیداری خبر داد:

تسهیلات ویژه برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم استان زنجان

**نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از اعطای تسهیلات ویژه برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم استان زنجان خبر داد.

"سعدالله نصیری قیداری"نماینده زنجان و طارم درمجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه مردم نو با بیان اینکه کمتر سرمایه‌گذاری در مناطق محروم استان صورت گرفته، گفت که همه سرمایه‌گذاری‌ها در منطقه ابهر، خرمدره و زنجان به انجام رسیده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات افزود: در مناطق شمالی و جنوبی استان، شهرستان‌های برخوردار و دارای ظرفیت مناسبی همچون طارم و ماهنشان وجود دارد، که می‌توان در این مناطق سرمایه‌گذاری کرد، اما با مراجعه به این شهرستان‌ها متوجه می‌شویم که آنها به دور از هر‌گونه سرمایه‌گذاری هستند.

نصیری ادامه داد: اگر هم در گذشته رویکرد عدم توجه به مناطق محروم وجود داشته، هم‌اکنون این رویکرد در استان وجود ندارد، زیرا همه زیر‌ساخت‌های لازم برای انجام یک سرمایه‌گذاری در تمام مناطق استان فراهم شده و بسیاری از مزایا به تبع این موضوع در این مناطق اتفاق افتاده است.

نصیری مناطق محروم موجود در استان را در مقایسه با دیگر استان‌ها محروم‌تر دانست و عنوان داشت: با شعار دادن نمی‌توان به مناطق محروم رسیدگی کرد، بلکه کار و هنر مدیران این است که توجه جدی را به مناطق کمتر برخوردار استان داشته باشند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس تصریح کرد: هم‌اکنون رسیدگی به مناطق محروم استان در صدر اولویت‌های سرمایه‌گذاری استان قرار دارد.

نماینده زنجان با بیان اینکه هم‌اکنون در زنجان، ابهر و خرمدره زمینی برای واگذاری به متقاضیان برای انجام سرمایه‌گذاری وجود ندارد، افزود: البته اگر متقاضی برای حضور در این مناطق وجود دارد، خود آنها باید زمین تهیه کنند و سپس به تغییر کاربری آن اقدام کنند.

نصیری عنوان کرد: همچنین همه زیر‌ساخت‌های لازم در مناطق محروم نیز در حال انجام است و به کسانی که تمایل به حضور در این مناطق دارند، امتیازات خاصی اعطا می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet