خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/23 10:41:00
سرویس فرهنگی
طاهرخانی:

استیضاح حاجی‌بابایی در آستانه بازگشایی مدارس صلاح نیست

**نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه بازگشایی مدارس در سال جدید تحصیلی استیضاح وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست و همه باید در جهت رفع مشکلات وزارتخانه کمک کنند.

"امیر طاهرخانی" عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به شنیده شدن زمزمه های طرح استیضاح حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش  در مجلس گفت: من این طرح را امضا نکرده و با استیضاح وزیر آموزش و پرورش در آستانه سال تحصیلی جدید مخالفم.

وی افزود: نباید در آستانه سال تحصیلی جدید با طرح استیضاح باعث هدر رفتن انر‍ژی وزیر شویم بلکه مجلس باید با کمک خود د جهت رفع مشکلات گام بردارد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی استیضاح را آخرین ابزار نظارتی مجلس ذکر کرد و گفت: قبل از استیضاح ابزارهای نظارتی مختلفی همچون تذکر، سوال، تحقیق و تفحص وجود دارد و نمایندگان باید به سراغ این ابزارها بروند و اگر به نتیجه نرسیدند، می توانند از استیضاح استفاده کنند.

قاسم محمدی نماینده اردبیل در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه 16 شهریور از تهیه طرح استیضاح حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در مجلس خبر داد و گفت: این طرح 30 امضا و چندین محور دارد.

وی افزود: اعتراض معلمین نسبت به نحوه برگزاری آزمون استخدامی در وزارت آموزش و پرورش ، تبعیض در توزیع معلمین در سطح کشور و عدم رعایت کرامت انسانی معلمین از جمله محورهای این استیضاح است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet