هدر موبایل
1389/06/23 12:02:00
سرویس فرهنگی
طاهرخانی:

وزیران در سخنرانی ها از ادبیات متعالی استفاده کنند

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به دعوت کامران دانشجو به کمیسیون متبوعش برای پاسخ گویی به اظهاراتش درباره اسلامی کردن دانشگاه‌ها گفت: لحن دانشجو در شان وزیر علوم و دانشگاه‌های ما نبود، وزیران باید از ادبیات متعالی در سخنرانی هایشان استفاده کنند.

"امیر طاهرخوانی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به جلسه کمسیون آموزش و تحقیقات برای پاسخ گویی کامران دانشجو در خصوص اظهاراتش درباره  اسلامی کردن دانشگاه ها گفت: ایشان در حاشیه مراسم افتتاح طرح های عمرانی دانشگاه علم و صنعت سخنانی ایراد داشتند که بخشی ازآن سخنان موجب واکنش نمایندگان شد و ازا او برای پاسخگویی به کمیسیون آموزش دعوت شد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسی منکر این نیست که دانشگاه های ما باید اسلامی باشند اظهار داشت: اسلامی کردن دانشگاه ها دلیل نمی شود که شخصی بگوید دانشگاه را با دانشجویان و اساتید آن با خاک یکسان می کند.

طاهر خوانی تصریح کرد: لحن آقای دانشجو و سخنی که بر زبان راند در شان وزیر علوم و دانشگاه های ما نبود، البته ایشان در جلسه کمیسون آموزش ایراد چنین سخنانی را تکذیب کردند و گفتند منظورشان فقط اسلامی کردن دانشگاه ها بوده است نه با خاک یکسان کردن آنها.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet