هدر موبایل
1389/06/23 14:42:00
سرویس اقتصادی
نجف نژاد

وزیرصنایع توجه بیشتری به صنعت در استان مازندران داشته باشد

**نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از دلایل تذکر به وزیر صنایع در مورد شهرک صنعتی این شهرستان سخن گفت.

«مقداد نجف‌نژاد» نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی درخصوص دلایل تذکر به وزیر صنایع در مورد شهرک صنعتی بابلسر به نشریه وارش گفت: متأسفانه مازندران بیش از 25 سال از ایجاد صنعت محروم بوده است و اکنون با سفر اول ریاست جمهور به استان ما به صنعت به عنوان میزبان اصلی اشتغال امیدوار شدیم.

این نماینده ادامه داد: براساس قانون، ایجاد بستر برای شهرک‌های صنعتی با دولت است و دولت باید شرایط لازم را برای این مسئله فراهم سازد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: ما برای رفع معضل اشتغال احداث شهرک‌های صنعتی را با توجه به مشتاقان به سرمایه‌گذاری در این حوزه انتخابی و جمعیت غیر شاغل در دستور کار قرار دادیم و از چند سال پیش، به همراه فرماندار و دیگر مسئولان استانی برای تسریع در این امر، زمین و راه عبور را فراهم کردیم، اما وزارت صنایع تاکنون اقدام خاصی صورت نداده است.

نجف‌نژاد ادامه داد: در مورد شهرک صنعتی در بابلسر تاکنون سه جلسه با محرابیان، وزیر صنایع برگزار کردم که ایشان در هر سه جلسه فقط قول دادند و تاکنون اقدام لازم و شایسته‌ای انجام نشده است. این نماینده افزود: تنها کاری که در این زمینه انجام شده، پرداخت 4 میلیارد تومان در 2 سال اخیر بوده است که برای ایجاد این شهرک صنعتی بسیار ناچیز است.

نجف‌نژاد در پایان گفت: با توجه به اینکه بعد از سال‌ها امکان ایجاد صنعت در استان فراهم شده، ما خواهان این هستیم که وزیر صنایع توجه بیشتری به صنعت در استان داشته باشد که در عمل این اتفاق نیفتاده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet