هدر موبایل
1389/06/23 17:29:00
سرویس فرهنگی
شجاعی‌کیاسری در پی ممنوعیت فعالیت شبکه پرس ‌تی. ‎‌وی در هند مطرح کرد:

دولت‌ها دست از حمایت آمریکا بردارند

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ممنوعیت فعالیت شبکه پرس ‌تی. ‎‌وی در هند را نوعی سرپوش گذاشتن بر کارهای پشت پرده این دولت دانست.

"سیدرمضان شجاعی‌کیاسری" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: ممنوعیت فعالیت شبکه پرس ‌تی.‎‌ وی از سوی دولت هند به دلیل پخش صحنه‌هایی از آتش زدن قرآن کریم را توجیهی غلط و نادرست برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات زشت دولت آمریکا است.

نماینده مردم ساری در مجلس، با اشاره به فاجعه‌ای که از سوی دولت آمریکا نسبت به مسلمانان اتفاق اقتاد، افزود: به عقیده من این اقدام نه تنها در رسانه‌های خارج از کشور، بلکه در رسانه‌های داخلی نیز باید منتشر می‌شد تا از این طریق اسلام‌ستیزی آمریکا به گوش همه جهانیان برسد.

وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما نیز باید صحنه به آتش کشیدن قرآن را نشان می‌داد گفت: کینه بزرگ آمریکا نسبت به قرآن و مسلمانان باید به همه جهان نشان داده شود؛ اما برخی از حاکمان و دولت‌هایی که منافع مشترکی با دولت استکباری آمریکا دارند، برای توجیه کارها و سکوتشان مخالف پخش این اقدام هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، ادامه داد: رسانه‌های ما باید روی این موضوع کارکنند که این عمل زشت مدعیان دموکراسی آشکار شود و دولت‌های دیگر نیز دست از حمایت‌های غلط خود بردارند.

شجاعی‌کیاسری با بیان اینکه عظمت و قدرت مسلمانان جهان بر همه آشکار است تصریح کرد: رسانه ملی نیز باید نسبت به اقدام ناپسند آمریکا واقع‌بینانه عمل کند و برای تنویر افکار عمومی جهان این تصاویر را پخش می‌کردند.

وی گفت: دولت آمریکا به راحتی و با اشاره‌ای می‌توانست جلوی این اقدام را بگیرد اما این کار را نکرد  و این نشان‌دهنده جنگ با اسلام و مسلمانان است.

دولت هند فعالیت شبکه خبری "پرس‌تی‌وی " را که صحنه‌هایی از آتش زدن قرآن در ایالات متحده را نشان داده بود، ممنوع کرد. مقامات دولت هند در ادامه در توجیه علت ممنوع کردن فعالیت شبکه خبری پرس‌تی‌وی در هند اعلام کردند که این شبکه در میان شبکه‌های مجاز به پخش برنامه در هند قرار ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet