هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حمیدرضا فولادگر:

ازانتقال مراکز صنعتی به خارح از پایتخت استقبال می‌کنیم

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه وزارت صنایع زیر مجموعه‌های خود را از تهران خارج خواهد کرد، اظهار داشت: در مجموع از انتقال شرکت‌ها و مجموعه‌های صنعتی و معدنی از پایتخت استقبال می‌کنیم.
چهارشنبه 24 شهریور 1389 ساعت 09:46

"حمیدرضا فولادگر" نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بهتر است مراکز ستادی از جمله وزارتخانه و دو سازمان توسعه‌ای صنایع و معادن در پایتخت باقی بمانند، تصریح کرد: وزارتخانه و دو سازمان مربوطه آن برای انجام کارهای دفتری و ستادی بهتر است در تهران بمانند، اما باقی دفاتر که مراکز صنعتی شان در استان دیگر قرار دارد باید از تهران خارج شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر تهران دفاتر و شرکت‌های صنعتی را در خود جای داده،که برای پیشرفت و توسعه صنعت لازم است دفاتر به استانی که مرکز صنعتی در آن فعال است انتقال یابد.

فولادگر با بیان اینکه این انتقال‌ها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که از هزینه‌ها بکاهد، گفت: اگر قرار باشد با جابجایی مراکز صنعتی و دفاتر هزینه تراشی شود و بودجه‌ای برای ایاب وذهاب کارکنان  در شهرستان‌ها دیده شود باید گفت که این انتقال به نفع نیست.

وی تاکید کرد: جابجایی شرکت‌ها و مراکز صنعتی اهدافی چون کاهش هزینه و افزایش درآمد دنبال می کند نه افزایش هزینه.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000