هدر موبایل
1389/06/24 10:41:00
سرویس سیاسی
درنشست مجمع نمایندگان این استان‌ها با وزیر کشور صورت گرفت؛

بررسی مشکلات استان‌های شمالی

**نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات استان‌های شمالی در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان‌های مازندران و گیلان و همچنین استانداران آنها با وزیر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"علی اصغر یوسف‌نژاد" نماینده ساری در گفتگو به نشریه وارش اظهارداشت: در این نشست در مورد مسائل و مشکلات دو استان و راه‌های برون‌رفت از آن بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به مهم‌ترین مسائل مطرح شده در این نشست گفت: موضوع نخست ستاد بحران کشور و تأثیر این ستاد در حوادث غیرمترقبه و کمک به افراد آسیب‌دیده و همچنین پیگیری مصوبات سفر هیأت دولت به استان بود.

نماینده ساری افزود: از دیگر مسائل مطرح شده می‌توان به ساماندهی صیادان و رفع مشکلات آنها، ساماندهی دریای خزر، بحث محصولات کشاورزی و ضرورت جلوگیری از واردات محصولاتی چون چای و برنج در زمان برداشت محصول، پیگیری نهضت آسفالت که از پروژه‌های مهم وزارت کشور بود اما کند شده است، موضوع کمک به دهیاری‌ها و شوراهای استان و شهرستان، موضوع طرح جامع پسماند در دو استان و نحوه حل مشکل زباله، تخصیص بودجه مناسب برای پروژه‌های عمرانی و همچنین مسائل عمده مربوط به فرمانداری‌ها و طرح جامع خدمات کشوری از جمله مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد.

این نماینده ادامه داد: در پایان این جلسه مقرر شد کارگروهی با ترکیب نمایندگان دو استان و همچنین نمایندگان استانداری و وزارت کشور برای پیگیری مسائل مطرح شده تشکیل و اقدامات درخواستی عملیاتی شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet