انتخابات ریاست جمهوری
1389/06/24 10:10:00
سرویس فرهنگی
دلاور:

درگز پتانسیل راه اندازی موزه مردم شناسی را دارد

**نماینده مردم درگز یکی از نیازهای ضروری و زیرساختی حوزه انتخابیه‌اش را تاسیس موزه مردم‌شناسی عنوان کرد و گفت: موزه مرم‌شناسی از نیازهایی است که می‌تواند به توسعه فرهنگی و گردشگری و در نهایت توسعه اقتصادی منطقه کمک کند.

 "محمدعلی دلاور" نماینده مردم درگز در گفت وگو با هفته نامه قدس گفت: با توجه به نیاز شهرستان برای راه اندازی موزه مردم شناسی از مدتی قبل با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مکاتباتی ‌داشتیم و از ایشان برای تسریع در این زمینه کمک خواستیم.

عضو کمیسیون کشارورزی مجلس شورای اسلامی افزود:  طولانی‌شدن روند اجرایی احداث موزه مردم‌شناسی ما بر آن داشت تا از رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری دعوت کنیم  حداقل بازدیدی از منطقه ما داشته ‌باشند تا پتانسیل های راه اندازی این موزه را بشناسند و بتوانیم به عملیات این پروژه سرعت ببخشیم.

وی همچنین از هماهنگی برای احداث گود برای کشتی باچوخه در درگز خبر داد که زمین آن را سازمان مسکن و شهرسازی تأمین کرده و اداره تربیت‌بدنی موظف به ساخت آن شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در آستانه سال تحصیلی از افتتاح استخر سرپوشــــیده فرهنگیان این شهر خبر داد و گفت: عملیات عمرانی این استخر از هفت سال قبل آغاز شده بود اما به سرانجام نمی‌رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet