هدر موبایل
1389/06/24 10:24:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

مجلس با استخدام 23 هزار پرستار مخالفتی ندارد

**عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان هیچ مخالفتی با استخدام پرستاران ندارد و دولت باید در به کارگیری این نیروها تمهیدات لازم را انجام دهد

"سیامک مره صدق" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص استخدام 23 هزار نفر از پرستاران کشور گفت: با توجه به نیاز درمانی مناطق توسعه نیافته و توسعه یافته کشور به نیروهای پیراپزشکی به خصوص پرستاران دولت باید در جهت به کار گیری این نیروها تمهیدات لازم را لحاظ کند.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:با توجه به تصویب طرح کاهش ساعت کار پرستاران دولت باید اقدام لازم را در جهت جذب و به کارگیری نیروها به انجام رساند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی یادآورشد: جذب 23 هزار نفر از پرستاران نیازمند تامین مالی است و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می تواند منابع مالی لازم را برای جذب و استخدام 23 هزار پرستار کشور منظور کند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد:مشکل استخدام پرستاران کشور با تامین مالی رفع شود .

نماینده دولت در جلسه کمیسیون تلفیق با تامین اعتبار استخدام 23 هزار نیروی جدید پرستار مخالفت کرده بود. وزیر بهداشت با اشاره به مخالفت کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص تامین اعتبار استخدام 23 هزار نیروی جدید پرستاری گفته است: نماینده دولت نباید با تامین اعتبار مالی این مصوبه مخالف می کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet