هدر موبایل
1389/06/24 10:33:00
سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:

توجه به پتانسیل های اقتصادی استان ها ضامن تحقق عدالت و توسعه در کشور

**نایب رییس مجلس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:تا هنگامی که پتانسیل اقتصادی تمام مناطق و استانها در نظر گرفته نشود نمی توان انتظار داشت مشکلات اشتغال در کشور رفع شود.

"هادی مقدسی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: دهه ای که در آن قرار داریم براساس نامگذاری رهبر انقلاب دهه عدالت و پیشرفت توامان نامگذاری شده بنابراین لازم است قوای سه گانه کشور در این جهت تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام دست اندرکاران نظام باید با توجه کردن دقیق به رهنمودهای مقام معظم رهبری و اتخاذ راهکارهای اجرایی مناسب تلاش لازم را برای رشد و شکوفایی اقتصادی کشور به انجام برسانند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: لازمه عدالت این است که تمام نقاط محروم و توسعه نیافته از محرومیت خارج شده و در مسیر توسعه قرار گیرند لذا لازم است دولت و مجلس توجه خاصی به اصول مدنظر مقام معظم رهبری در خصوص عدالت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:یکی از مهمترین مواردی که دولت می تواند مد نظر قرار دهد تلاش برای رسیدن به رشد اقتصادی 8 درصدی است،این موضوع تحقق نمی یابد مگر اینکه پتانسیل اقتصادی تمام مناطق کشور دیده شود.

نایب رئیس مجلس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: توجه به بخش تعاونی و خصوصی از مواردی است که می تواند جهش اقتصادی را در کشور رقم زند، دولت باید در راستای کاهش تصدی گری از بخش دولتی به بخش های خصوصی و تعاونی اقدام کند تا براین اساس شاهد رشد و شکوفایی در کشور باشیم. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet