خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/06/24 11:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

هتک حرمت قرآن نشانه هراس دشمنان از رشد اسلام در دنیاست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هتک حرمت به قرآن نشانه هراس دشمنان از رشد اسلام در دنیا است.

زهره الهیان در گفت وگو با ایرنا اهانت به قرآن کریم را بسیار زشت و ناپسند دانست و گفت: دشمنان بدانند که مسلمانان به هیچ وجه نسبت به این اقدام ساکت نمی نشینند و سایر ادیان الهی نیز نسبت به این اقدام جنایتکارانه اعتراض خودشان را اعلام کرده اند.

وی افزود: قرآن کریم کتابی است که مهر تایید تمامی ادیان الهی بر آن خورده است و قرآن بارها از حضرت عیسی (ع) و حضرت موسی(ع) نام برده و از مقام آنان تجلیل کرده است.

الهیان گفت: اهانت به قرآن ثابت می کند که پشت صحنه این جنایات انسان های موحد واقعی نیستند بلکه افراد سست عنصری هستند که به دین خود نیز اعتقاد ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این یک عمل طراحی و حساب شده بود اظهار داشت که آنان می خواهند در میان مسلمانان نسبت به مسیحیان نفرت ایجاد کنند.

وی با بیان این که دشمنان از رشد اسلام در دنیا هراس دارند گفت: آنان این گونه می خواهند موج اسلام هراسی را در دنیا ایجاد کنند زیرا شاهد هستیم که هر روز تعداد کسانی که به اسلام گرایش می یابند رو به افزایش است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet