خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/24 11:30:00
سرویس اقتصادی
محمدعلی دلاور:

کمیسیون تلفیق از مهرماه دوباره فعال میشود

**عضو کمیسیون تلفیق گفت: با توجه به جلسه ابوترابی‌فرد با اعضا و هیات رئیسه کمیسیون تلفیق در روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه پیرامون سرنوشت رسیدگی به لایحه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور، نایب رییس مجلس تأکید کردند که با شروع مهرماه جلسات کمیسیون تلفیق نیز باید برگزار شود و رسیدگی نیز ادامه پیدا کند.

"محمدعلی دلاور" نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما معتقدیم مجلس باید بلافاصله پس ازرسیدگی به لایحه برنامه پنجم به لایحه بودجه سال 1390 رسیدگی کند که زمان تقدیم آن نیمه آذرماه است. بنابراین بدون فوت وقت چنین کاری باید صورت بگیرد زیرا لایحه بودجه نیز باید براساس برنامه پنجم نوشته شود.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس استرداد لایحه برنامه پنجم را خارج از عرف و قاعده توصیف کرد و گفت: تغییرات چیزی نیست که به بهانه آن بتوان لایحه را مسترد کرد. به هر حال حق نمایندگان است که در حین رسیدگی تغییرات لازم را در مفاد لایحه اعمال کنند. چه بسا لایحه در صحن مطرح می‌شد و در آنجا این موضوع منجر به تغییرات می‌شد.
دلاور گفت : اعضای کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی و هیأت رئیسه آن روز یکشنبه 21 شهریورماه با  ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی پیرامون سرنوشت رسیدگی به لایحه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور جلسه داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet