خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/24 11:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون امنیت ملی:

هتک حرمت به ساحت قرآن، آغاز چالش جدی علیه آمریکا درسطح جهان اسلام است

**رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن، آغاز یک چالش جدی علیه آمریکا در سطح جهان اسلام است.

علاالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم در شرایطی صورت گرفت که پلیس آمریکا نظاره گر این جنایت وحشیانه بوده است.

وی بابیان این‌که اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، اهانت به دین مبین اسلام و همه ادیان الهی است، اظهارداشت: دولت آمریکا دراین زمینه مستقیم مسئولیت دارد و در این زمینه موضع اصلی خود را اعلام کرده و باید به جهان اسلام پاسخگو باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در عرصه جهانی شرایطی پیش آمده که اگر دولت آمریکا در اظهار نظر رسمی اعلام شده توسط وزیر خارجه خودش صداقت داشته باشد، باید افرادی را که به ساحت مقدس قرآن هتک حرمت کرده دستگیر و به اشد مجازات برساند.

بروجردی ادامه داد: دولت آمریکا باید به جامعه جهانی و امت اسلامی و افکارعمومی و همه مسلمانان جهان اعلام کند و گرنه کاملا مشخص است که در پس پرده این بازی کثیف خود دولت آمریکا قرار دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بدون تردید هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن، آغاز یک چالش جدی علیه آمریکا در سطح جهان اسلام است.

وی گفت: آمریکایی‌ها خواهند دید چه عواقب جدی و چه عکس العمل قاطعی از طرف امت اسلامی در مقابل آنها ظهوروبروز پیدا خواهد کرد.

وی با بیان این‌که سازمان کنفراس اسلامی و کشورهای اسلامی در این زمینه مسئولیت بسیار سنگینی را بر عهده دارند، اذعان داشت: پیام مقام معظم رهبری یادآور پیام بلند و جاودانه امام (ره) در ارتباط با سلمان رشدی ملعون بود که آن هتک حرمت را به ساحت مقدس پیامبرعظیم الشان راانجام داد و پاسخ همه کشورهای مسلمان و امت اسلامی به ندای ارزشمند مقام معظم رهبری بر انسجام و اتحاد امت اسلامی خواهد افزود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet